Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravim chlapi, prepacte ze zakladam novu temu, ale nikde na fore som tento problem nenasiel. Ide o to, ze na mojej 406tke sedane, mi uz od jej kupy, nelicuje jedna strana kufra s blatnikom. Dvere kufru su na tej strane utopene, nizsie ako blatnik. Neviete niekto ako by sa to dalo dostelovat? Skusal som uz na tom pante, ale neuspesne. Tak sa obraciam na vas, ci ste sa s tym niekto nestretli :myslim

Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko.

Nastavený? To se nedá nastavit.:myslim

Leda že by byl už hodně omačkaný. Tak potom zkusit koupit nový v Peugeotu za cca 60kč.

Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: mildyXX

Ten gumovy doraz tam praveze mam.

A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko.

Lenže tie gumenné dorazy sa nastaviť nedajú, sú tam len zatlačené.

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: P607Olda

A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko.

Nastavený? To se nedá nastavit.:myslim

Leda že by byl už hodně omačkaný. Tak potom zkusit koupit nový v Peugeotu za cca 60kč.

Nie sú ani omačkané, myslím, že v tých dorazoch to nebude :nevim

Odesláno

nebo je proste jen hnuta kastle po bouracce, ne ?

ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\"

[upravil dne 29/1/09 Ferry]

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\"

[upravil dne 29/1/09 Ferry]

Takhle jsem to myslel, tak to bylo na 405. Na 406 to teď nemohu ověřit.

Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Ferry

ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\"

[upravil dne 29/1/09 Ferry]

Takhle jsem to myslel, tak to bylo na 405. Na 406 to teď nemohu ověřit.

je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla ;)

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: Ferry

ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\"

[upravil dne 29/1/09 Ferry]

Takhle jsem to myslel, tak to bylo na 405. Na 406 to teď nemohu ověřit.

je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla ;)

Tapecír víka kufru ?? Sakryš proč já tam vlastně žádnej nemám :myslim

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla ;)

Na starém modelu možná. Já tam měl už jen jednu drážku, ne ani ne šroubovici. Prostě se to muselo narazit.:)

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Ferry

je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla ;)

Na starém modelu možná. Já tam měl už jen jednu drážku, ne ani ne šroubovici. Prostě se to muselo narazit.:)

JJ presne tak to mám aj ja, na nich sa to štelovať nedá.

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

A ten protikus - plast kde je zámek, je tam správně??

Nemáš fotky? Nebo možnost je udělat? :myslim

No už som spravil foto, len mi nejdu upnuť...

[upravil dne 29/1/09 mildyXX]

[upravil dne 29/1/09 mildyXX]

post-0-14109604395699_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...