Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Kryt víka kufru sedan

BoneDaddy

Recommended Posts

Zdar!

No já je tam neměl a nemám a ani je jaksi není kam voperovat. Nejsou dirky:-) A předpokládal jsem že na mladším modelu se jaksi nevyskytují. Řešil jsem to páč mi víko krapet poskakovalo v zámku. Byla už dost vymačkaná guma. Dal jsem novou ale ta si překvapivě rychle sedla a je tam zlehka vůle znova. Šponovat zámek se mi nechce tak nevim jestli nemam vzít vrtačku a dorazy domontovat

:-) P.S. jaks je tam domontoval ty?

Zdar a sílu!

Původně zaslal: Volfino

:-) P.S. jaks je tam domontoval ty?

Hele mě to dělalo to samý. Dokonce mám i omačkaný nárazník v rohách a víko kufru:grr takže jsem se prostě naštval, objednal ty dvě gumy v Peugeotu, zkusil poodchlípnout ten kryt (tapec víka kufru) abych viděl kde přibližně jsou díry, vzal malej vrtáček a zkusil udělat dírku, pak jsem vzal stupňovitý vrták a dírku zvětšoval a zvětšoval (šlo to docela z tuha protože to je spíš plast než látka) dokud se tam nevešla ta guma, pak jsem tam ten doraz jakoby našroubouval a zatím drží. Nikde nic netluče, kufr hezky sedí a já jsem zpokojenej. :)

Pěkná práce.Dík, vlítnu na to:-) Mě řikali v Peugeotu že tam už nejsou a sedí to jen v gumě...a když jsem koukal že v tapecu už dírky nejsou a navíc že dosedací plocha je ten plastovej kryt zámku tak jsem se na to vyprd. Doufám že ten plast neodskočí:-) P.S. ten doraz asi neni štelovací že?

Původně zaslal: Volfino

Pěkná práce.Dík, vlítnu na to:-) Mě řikali v Peugeotu že tam už nejsou a sedí to jen v gumě...a když jsem koukal že v tapecu už dírky nejsou a navíc že dosedací plocha je ten plastovej kryt zámku tak jsem se na to vyprd. Doufám že ten plast neodskočí:-) P.S. ten doraz asi neni štelovací že?

aby ti pak ale neteklo do kufru, když máš vymačkanou tu těsnící gumu..

Já měl u sedana ty gumový špunty a tapec jsem dokupoval. Tapec byl bez děr tak jsem v místě kde jsou ty špunty udělal dírky o stejný velikosti jako ve víku a ty špunty tam zadělal po nasazení tapecu. Vypadalo to jako z fabriky. Foto nemám. To by to jedině musel \"enikybeniky\" vyfotit.