mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Zdravim chlapi, prepacte ze zakladam novu temu, ale nikde na fore som tento problem nenasiel. Ide o to, ze na mojej 406tke sedane, mi uz od jej kupy, nelicuje jedna strana kufra s blatnikom. Dvere kufru su na tej strane utopene, nizsie ako blatnik. Neviete niekto ako by sa to dalo dostelovat? Skusal som uz na tom pante, ale neuspesne. Tak sa obraciam na vas, ci ste sa s tym niekto nestretli Citovat
BoneDaddy Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 A nechybí ti náhodou na té \"utopené\" straně takový gumový doraz? http://www.peugeot-club.com/topic/36613-kryt-vika-kufru-sedan/#495288 V tomto tématu hned v prvním příspěvku je ten doraz na obrázku položka č13. Citovat
mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Ten gumovy doraz tam praveze mam. Citovat
BoneDaddy Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: mildyXX Ten gumovy doraz tam praveze mam. Ani na jedné straně? A máš tam \"deku\" kufru? Citovat
mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Mam tam obidva tie gumove dorazy na oboch stranach. Tou dekou myslis co? Ten tapacir co je z vnutra kufra? Citovat
P607Olda Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: mildyXX Ten gumovy doraz tam praveze mam. A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko. Citovat
BoneDaddy Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: P607Olda A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko. Nastavený? To se nedá nastavit. Leda že by byl už hodně omačkaný. Tak potom zkusit koupit nový v Peugeotu za cca 60kč. Citovat
mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: P607Olda Původně zaslal: mildyXX Ten gumovy doraz tam praveze mam. A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko. Lenže tie gumenné dorazy sa nastaviť nedajú, sú tam len zatlačené. Citovat
mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: P607Olda A jak je nastavený? Když je správně nastavený, tak nedovolí utopit to víko. Nastavený? To se nedá nastavit. Leda že by byl už hodně omačkaný. Tak potom zkusit koupit nový v Peugeotu za cca 60kč. Nie sú ani omačkané, myslím, že v tých dorazoch to nebude Citovat
BoneDaddy Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 A ten protikus - plast kde je zámek, je tam správně?? Nemáš fotky? Nebo možnost je udělat? Citovat
P607Olda Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Nemám tady 406 sedan, jen kombi. Zkus tam vložit např. gumu na gumování, jestli dosáhneš správnou polohu. Citovat
Ferry Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 nebo je proste jen hnuta kastle po bouracce, ne ? ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\" [upravil dne 29/1/09 Ferry] Citovat
P607Olda Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: Ferry ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\" [upravil dne 29/1/09 Ferry] Takhle jsem to myslel, tak to bylo na 405. Na 406 to teď nemohu ověřit. Citovat
Ferry Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: P607Olda Původně zaslal: Ferry ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\" [upravil dne 29/1/09 Ferry] Takhle jsem to myslel, tak to bylo na 405. Na 406 to teď nemohu ověřit. je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla Citovat
Doyle Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: P607Olda Původně zaslal: Ferry ty gumove spunty se daji vysroubovat, maji asi 2cm dlouhy gumovy \"zavit\" [upravil dne 29/1/09 Ferry] Takhle jsem to myslel, tak to bylo na 405. Na 406 to teď nemohu ověřit. je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla Tapecír víka kufru ?? Sakryš proč já tam vlastně žádnej nemám Citovat
BoneDaddy Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: Ferry je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla Na starém modelu možná. Já tam měl už jen jednu drážku, ne ani ne šroubovici. Prostě se to muselo narazit. Citovat
MJSytic Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Tapecír víka kufru ?? Sakryš proč já tam vlastně žádnej nemám Socka výbava Citovat
milan vavra Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 no ja si myslim že se to musi doštelovat pantama na viku kufru nebo se pletu?Nejak se to tam musi stelovat Citovat
mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Původně zaslal: Ferry je to tak i na 406, pred mesicem jsem je mel vysroubovane obe dve, kdyz jsem sundaval tapecirunk vika pri montazi kridla Na starém modelu možná. Já tam měl už jen jednu drážku, ne ani ne šroubovici. Prostě se to muselo narazit. JJ presne tak to mám aj ja, na nich sa to štelovať nedá. Citovat
mildyXX Odesláno 29. leden 2009 Autor Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: BoneDaddy A ten protikus - plast kde je zámek, je tam správně?? Nemáš fotky? Nebo možnost je udělat? No už som spravil foto, len mi nejdu upnuť... [upravil dne 29/1/09 mildyXX] [upravil dne 29/1/09 mildyXX] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.