koblih69 Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 Taky kvalitka- - http://tuzing.cz/velmi-zluty-dodge-neon/ http://tuzing.cz/audi-tt-po-madarsku/ :D:D http://tuzing.cz/tuzing-ford-mustang-aneb-cervena-obluda/ [upravil dne 18/9/12 15:54 od Radek Hurvajz] Když koukám tomu žluťákovi na palubku tak asi nějakej příznivce Merkura. Citovat
ZoSo Odesláno 18. září 2012 Odesláno 18. září 2012 tal to tétéčko je skoro jak současný audiny. Ještě pár let a tenhle debilní výraz budou mít od základu.... Citovat
Tom_206 Odesláno 19. září 2012 Odesláno 19. září 2012 Sice to nevypadá hezky ale je to origo úprava ... Citovat
pežotík Odesláno 19. září 2012 Odesláno 19. září 2012 Sice to nevypadá hezky ale je to origo úprava ... Ja vim origo uprava,ale tohle legendarni auto si to podle mne nezaslouzi:( Citovat
ZoSo Odesláno 19. září 2012 Odesláno 19. září 2012 takováhle 205 pickup jezdí u Habří u ČB a vypadá to jako tovární verze.. Citovat
Guest StibTo Odesláno 19. září 2012 Odesláno 19. září 2012 http://lovciasfaltu.cz/mercedes-benz-w124-200d.i112.html prej \"lehký tuning\" .... Citovat
Tom_206 Odesláno 19. září 2012 Odesláno 19. září 2012 Podle tý přední masky to měl nějákej chudej pasák ... Citovat
Guest StibTo Odesláno 19. září 2012 Odesláno 19. září 2012 To když už tak šlapka podívej se kdo prodává .. Nicméně votuzený je to teda dost a né \"lehce\" .. Citovat
Grlik Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 no řekl bych že ta 205 je už celkem rarita Citovat
MilanF1 Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 Takovou úpravu jsem viděl i na 405ce, není to sice nejhezčí, ale bude to tovární. Citovat
Daník Odesláno 20. září 2012 Odesláno 20. září 2012 205 Pickup normální věc že lidskej nevkus nevím co je na tom škaredého. Jo a když do toho někdo nacpe 2.1 Td tak to asi jede. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 jelikož se mi to nelíbí tak to dám do nevkusu(konečně jsem ho vyfotil)-co vy na to Citovat
MilanF1 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 Radku, to je asi účel, aby mohl dát ještě nízký profil a dostal se pod úroveň asfaltu Kola zas tak špatný nejsou, ale šíleně to leží ... by mě zajímalo, jak odjíždí od toho Tesca Citovat
Gabriel 307 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 MilanF1: to mě taky při vjezdu na parkoviště je docela blbý přechod z asfaltu na zámkovou dlažbu Citovat
MilanF1 Odesláno 22. září 2012 Odesláno 22. září 2012 To já vím, proto to píšu ... možná když jede na nákup, tak si přifukuje gumy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.