ares_406 Odesláno 24. srpen 2009 Odesláno 24. srpen 2009 Tak tady je má Luciferka. Omlouvam se za tmavost fotek Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. srpen 2009 Odesláno 24. srpen 2009 Moc pěkná ares. A benzínek. Nějaké foto interiéru by nebylo? Citovat
ares_406 Odesláno 24. srpen 2009 Odesláno 24. srpen 2009 Kdyz budu mit zitra cas tak ho nafotim Citovat
corsair.cz Odesláno 25. srpen 2009 Odesláno 25. srpen 2009 Sakra, ta barva se mi fakt líbí, to vypadá moc fajnově... Ať slouží ! Citovat
Stifler Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Původně zaslal: corsair.cz Sakra, ta barva se mi fakt líbí, to vypadá moc fajnově... Ať slouží ! Jo, jo. červená Lucifer je nej barva na 406kách Taky přeju, ať slouží plně k tvé spokojenosti. Citovat
ozzy56 Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 už toho nechte-o té červené Lucifer :bacha--taky sem ju chtěl a nesehnal :D:D Citovat
BoneDaddy Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 ares: pěkná barva, interiér čistý. Kočka. Stifler: barva je to sice pěkná, ale ty nádherný světla, co 406 po faceliftu vzadu má, se v ní ztrácí a to se mi nelíbí. Kvůli světlům je podle mě nejlepší modrá co bývá často na 2.2 16V. Citovat
Stifler Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Stifler: barva je to sice pěkná, ale ty nádherný světla, co 406 po faceliftu vzadu má, se v ní ztrácí a to se mi nelíbí. Kvůli světlům je podle mě nejlepší modrá co bývá často na 2.2 16V. No, asi máme trošku jiný vkus. Mně se právě líbí ta červená, jak splývá se zadními světly, nemam rád nějaký výrazný dělení nebo barevnou odlišnost. Mně se prostě líbí červená Lucifer na těchto autech a i ty světla vzadu takhle vypadaj nejlíp. Citovat
corsair.cz Odesláno 26. srpen 2009 Odesláno 26. srpen 2009 2 Bone Daddy: já už mám právě modrou celkem okoukanou (čím to bude?) 2 Stifler: červená vypadá o něco luxusněji, ale to je jen můj pocit, jinak já jsem se svým autí spokojenej, až na občasné nemoce, ale kdo čas od času nestoná, že... Citovat
ares_406 Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 Dekuji za ohlasy. Lucifer je pekna barvicka. Kdyz sem ji videl na netu tak to byla jasna volba :-D Ale kazdemu se libi neco jineho, hlavni je ze jezdi ne? Samozdrejme se o to clovek take musi starat Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. srpen 2009 Odesláno 28. srpen 2009 modrou jezdi predevsim klidni a rozvazni ridici, modra je dobra, uz je to tak cervena je taky fanfarova, ale jsem ztotoznen s nazorem BoneDaddy, libi se mi jak svetla vynikaji :-) ale u cervene zase hezky splyvaji, no je to jedno, jsou obe krasne [upravil dne 28/8/2009 Scratch] [upravil dne 28/8/2009 Scratch] [upravil dne 28/8/2009 Scratch] Citovat
tifik Odesláno 30. srpen 2009 Odesláno 30. srpen 2009 Taky se pochlubím, ta okoukaná modrá.... Citovat
Xenostellar Odesláno 30. srpen 2009 Odesláno 30. srpen 2009 tifik: Jsem se lekl, že jsi vyfotil moje auto Mám stejný vnitřek, který neni až tak častý. Jediný rozdíl je, že kolem větracích mřížek mám takové stříbrné nálepky. Foto dodám. Citovat
Xenostellar Odesláno 30. srpen 2009 Odesláno 30. srpen 2009 Tady jsou fotky mého pežotka z dovolené na Korsice. Že mu to s tim baťohem sluší Citovat
Mik.e Odesláno 30. srpen 2009 Odesláno 30. srpen 2009 tifik: pěkná kombi v týhle barvě vidim prvně Citovat
qmysak Odesláno 30. srpen 2009 Odesláno 30. srpen 2009 tifik:asi je nás víc co mám stejný interiér:aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.