Guest servisman Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 Původně zaslal: ozzy1956 100 příspěvků kvůli filtru vzduchu--neuvěřitelné ten vůz se poved spíše motor 1,6 HDI Citovat
AnotherOne Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 Původně zaslal: honza406 Původně zaslal: ozzy1956 100 příspěvků kvůli filtru vzduchu--neuvěřitelné ten vůz se poved spíše motor 1,6 HDI Citovat
Guest servisman Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 měnit filtr a rozebrat půl auta Citovat
Martinsk Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 Ako som tu už písal , radšej som nechal tento filter vymeniť v servise a mám pokoj. Nemusím rozoberať pol auta. Citovat
sekaj Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 A výš 100pro že ti ho vyměnili?Taky mi ho dávali v servise,ale ruku do ohně bych za to nedal a příště si ho raději vyměnim sám . Citovat
Guest servisman Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 další je jaká je jistota že tam je nový Citovat
MartinR Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 A nebo, že ještě nevyměnili i něco co neměli.Bohužel autorizované servisy nejsou o nic lepší jen tím, že jsou autorizovaní.Spíš naopak. Citovat
milne Odesláno 21. září 2008 Odesláno 21. září 2008 Nebo vyměnili něco, co neměli:blicismajlik. V našem autorizovaným prý normálka...Nikdy jsem tam nebyl a nikdy nepojedu! Citovat
winco Odesláno 23. červen 2010 Odesláno 23. červen 2010 nemáte presnejšie navod aj s popisom na vymenu vzduchoveho filtru u 307 1,6HDI 110k z roku 2006 po facelifte??? dnes som na to pozeral a k tomu sa dostať je za trest, ja mám chude tenke ručičky a ledva som ich tam prepchal aby som sa k tomu dostal aj tak sa mi to nepodarilo rozobrať a nechcel som davať dole ten plast pod stieračmi čo je aby som nenasadil stierače nakryvo Citovat
sekaj Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 Dá sa to i bez demontáže stěračů a toho plastu.Odmontuješ pouze tu přepážku,nádržku brz. kapaliny,plastové trubky k airboxu,povolíš imbus šrouby na výku filtru a vyndáš vložku. Tento spůsoub je hodně na těsno proto raději vyndavám aj baterii a stěrače. Citovat
winco Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 tak to ja budem msueiť sterače vyndat as tiež pretože ako pozerám áš ešte stary model 307 a ta ma podla mňa lepši pristup k tomu filtru mne ho normálne ani vidieť neni a je dosť hlboko pod tým plastom okonvým Citovat
sekaj Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 Ta část je uplně stejná ať je to model před či po faceliftu. Citovat
cipsnaj Odesláno 27. leden 2011 Odesláno 27. leden 2011 Chci se jen zeptat, na fotce v sektoru 7 mate nejaky filtr ??? Ja tam mam jen prazdnou komoru a z toho vyvedeny nasavani dovnitr predkem http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=540353&aid=22677 [upravil dne 27/1/11 16:18 cipsnaj] Citovat
romales Odesláno 9. srpen 2011 Odesláno 9. srpen 2011 Ahoj, nasel jsem nejake video na youtube s vymenou pyloveho a vzduchoveho filtru. Pylovy (kabinovy) jsem zkontroloval a vypada docela dobre. Ted me ceka ten vzduchovy. tak doufam, ze to bude OK. Citovat
Mirec-308 Odesláno 3. prosinec 2011 Odesláno 3. prosinec 2011 Ahojte,tak konecne som nasiel aspon aky taky navod,na vymenu vzduchoveho filtra. Ja mam sice novsi model,ale pristup je tam rovnaky. Akurat ked som to pozeral,tak ta plastova hadica od rezonatoru,co je pod nadrzkou brzdovej kvapaliny,je uvolnena a dost sa to tam hybe je to normalne? Skusal som to aj nasadit,ale zostalo to stale volne. Je to problem,alebo si toho nemusim vsimat. Ak by niekto nafotil presny postup,bol by som mu vdacny. Dakujem [upravil dne 3/12/11 19:50 od Mirec-308] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.