Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

čago,chci se zeptat...dostala se mi voda do válců.Čily mám ohnuté ojnice a udělalo to tam dost paškál...co těd s autem?oprava bude příliš drahá a protože je krom toho neštěstí v dobrém stavu s elektronama, nevím co mám dělat poradtě please:(

Odesláno
Původně zaslal: Houmik

čago,chci se zeptat...dostala se mi voda do válců.Čily mám ohnuté ojnice a udělalo to tam dost paškál...co těd s autem?oprava bude příliš drahá a protože je krom toho neštěstí v dobrém stavu s elektronama, nevím co mám dělat poradtě please:(

No bud opravit motor, to bude drahý ale je to jistý, nebo koupit jinej z vraku, levnější ale neviš co koupíš, nebo prodat auto pod cenou a koupit jiný, to je asi nedražší, protože to co jsi na tom autě kdy udělal jde do háje

[upravil dne 4/6/08 Radek Hurvajz]

Odesláno

no a nevíte někdo kolik by vyšla ojnice???třeba nějaká replika jestli se to vůbec dělá...protože jak znám ceny origo peugeot tak to bude pálka.A taky se ty Xsi blbě schání,není jich moc...oprava by mě vyšla circa na 20 000.A to se fakt nevyplatí.chjo...

Odesláno

celkem rychle čéče.stačí jedna vééélká kaluž a je to.Přes sání si cuclo...měli sme tu takoví menší povodně a auto předemnou to projelo a já a nějaká fabie za mnou už ne...:(

Odesláno
Původně zaslal: Houmik

no a nevíte někdo kolik by vyšla ojnice???třeba nějaká replika jestli se to vůbec dělá...protože jak znám ceny origo peugeot tak to bude pálka.A taky se ty Xsi blbě schání,není jich moc...oprava by mě vyšla circa na 20 000.A to se fakt nevyplatí.chjo...

Ten motor už neopravuj,kapalina jak známo je nestlačitelná,bu-

de toho K.O. více:myslim

Sežeň motor jiný a jezdi;)

Odesláno

Jo, mám pocit, že 1,4 ka by neměl být problém sehnat za pár kaček - před koupí vem s sebou nějakého mehánika a změř komprese, každopádně to ale může být sázka do loterie (ale než dát 20 tKč + za generálku .........)

Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

To neprodávej, ani nerozebírej na součástky. Sežeň jiný motor stejného typu a budeš zase jezdit.

na niektorych vrakcom som pocul ze zacali ceny na pazouty ist dole. Alebo to bola len kacica? Asi tie navozene auta tlacia konecne ceny dolu, hura!!:potlesk

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...