Radek Hurvajz Odesláno 11. říjen 2009 Odesláno 11. říjen 2009 Původně zaslal: Pe.Tr nečekam že budu mit raketu, zaklad je aby byl minimalne stejny jako před skokem. rozhodne ale vim ze bude tissi a to hlavne po vyměně řetězu. Ty to budeš tahat na řetězu?? :D:D:D Citovat
Neon Odesláno 12. říjen 2009 Odesláno 12. říjen 2009 Když už se ti stalo, to co se stalo, tak bych vyměnil rovnou motor třeba za V6tku ... i nějaký papíry na přestavbu by se sehnat dali, ale držim palec, ať ti rozvody vydržej víc, jak 50tis km ... Citovat
MJSytic Odesláno 12. říjen 2009 Odesláno 12. říjen 2009 Škoda, že to nebyla plechařina, na tu znám \"šikovnýho a levnýho\" chlápka trocha černýho humoru:aut Držím palce, ať se to dá co nejdřív do kupy:super Citovat
Pe.Tr Odesláno 1. listopad 2009 Autor Odesláno 1. listopad 2009 Tak jen průběžne info: motor je v kupě a běží , ještě se měnila řemenice protože se zjistilo že je zjineho motoru a nesedeli aretacni diry , dlouho nam trvalo pochopit proc nejde nastavit a zaaretovat klika. jeste chybi zkompletovat veci v motorovem prostoru.sani,vyfuk,aibox,aj. zkusim dnes nejake fotky udelat. Citovat
Ferry Odesláno 2. listopad 2009 Odesláno 2. listopad 2009 tak aspon, ze to konecne uz vrci s tou remenici to je drsny, ze by kvuli ni cela tahle procedura - od zacatku blbe nastavene rozvody ? by me zajimalo kdo se v tom motoru hrabal a jakto, ze mel na brzde 82kW Citovat
Fx Odesláno 30. listopad 2009 Odesláno 30. listopad 2009 Tak už jezdí, včera jsem Petra potkal cestou do Mělníka:papa Citovat
Pe.Tr Odesláno 30. listopad 2009 Autor Odesláno 30. listopad 2009 jj jezdí, že jsem jel jako duchodce? :D:D ho musim ze začátku šetřit no Citovat
Ferry Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 ale zase to trochu prozen, at to neni liny Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. prosinec 2009 Autor Odesláno 2. prosinec 2009 jj az ujedu aspon 1000km tak dostane čočku , divny je že to asi tuší a boji se bo ty km nejak nepribívaji zatim tam je 42km po tydnu Citovat
Ferry Odesláno 2. prosinec 2009 Odesláno 2. prosinec 2009 neni problem, pujc mi to na tyden a mas tam 1000km hned jen minuly vikend jsem udelal 650 Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 no konečně jsem se dostal k prohození na zimní sadu ,letos rekordne pozdě ale ne z nezodpovědnosti Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 konečně sehnán černej spodek palubky , lišty jsou v lakovně Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 přibyl aktivní držák navigace a telefonu Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 uprava středového tunelu, přibyl mincovník,zapalovač se vratil na puvodni misto a ovládání radia je pevne upevnen v zaslepce . krásně po ruce u opěrky Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 příprava na domontáž děštového senzoru , ano mám nové čelní okno - už bez folie Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 a doděláno samostmivací zrcátko Citovat
Pe.Tr Odesláno 6. prosinec 2009 Autor Odesláno 6. prosinec 2009 na Vanční sraz asi dojedu bez tapeců Citovat
Hanzos Odesláno 6. prosinec 2009 Odesláno 6. prosinec 2009 prosímtě co máš zaloketní opěrku??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.