Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CHAT TEĎ???


Neon

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Asi jsem poněkud mimo mísu, ale existuje ještě jiný CHAT než je odkaz v záhlaví domovské stránky? Občas tam nahlédnu i něco připojím, ale tak mi to přijde, že se stal cca z 80% slovenskou záležitostí. Neberte to mylně, nemám nic proti přátelům ze Slovenska, jen mě trochu zaráží, že už cca 3 měsíce vede statistiku EDISON s 359 příspěvky (pak už ho to asi přestalo bavit). Chat jsem si představoval jako pokec o všem možném nikoli jako dotazovnu na servisní problémy. Ale třeba se mýlím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: tak to je snad jasný, ne ... sem si vždycky myslel, že jsem vyvolenej, no ... :)

 

FrantaCV: co si pamatuji já, tak se udělal chatzy (externí chat mimo P-C) v době, kdy probíhala migrace fóra na nový stránky, aby měli závisláci kam chodit ... no a pak už to zůstalo a pro někoho se stalo hlavním domovištěm k pokecání. A k chatu, jako takovému: co já vím, tak teda chat rozhodně nikdy nebyl pro probírání pouze technickejch a servisních témat - spíš naopak - řešili se tam spíš jiný <->  :D  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebyl, tedy neměl by být, ale přečti si dotazy na Chatu za dejme tomu poslední měsíc??? Vždyť je to servis. :(  

No tak tam musí někdo napsat nějakej jinej dotaz ... 

 

... to schválně zkusim, jestli se někdo chytne ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...