Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak jsem byl dnes s Fabkou na STK a přede mnou měl chlápek ve světlech namodralé H4 a musel je na místě vyměnit , jinak by neprošel :aut

Takže zatímco je měnil , ptal jsem se technika na ty xenony (co má Ferry ) a ty by přes STK prošly :super

Odesláno

no jeste napis adresu STK a jmeno technika, protoze mi ver, ze ne vsude maj stejny kriteria:bojim

EDIT > a jeste otazka: jaks mu je popsal? (ty Ferryho xenony)

[upravil dne 10/12/07 buml]

Odesláno
Původně zaslal: Miku

Tak jsem byl dnes s Fabkou na STK a přede mnou měl chlápek ve světlech namodralé H4 a musel je na místě vyměnit , jinak by neprošel :aut

Takže zatímco je měnil , ptal jsem se technika na ty xenony (co má Ferry ) a ty by přes STK prošly :super

Mám Eufab Gold, jsou taky na špičkách modrý a na STK neřekl ani Ň;)
Odesláno

Chlápek se přede mnou zasek na světlech a jelikož jsem musel dlouho čekat , tak jsme dali s technikem řeč :super

to buml:STK v Místku

Sklo měly celé namodralé ( né jenom špičku ) název neznám:P

[upravil dne 10.12.07 Miku]

[upravil dne 10.12.07 Miku]

Odesláno

Na čtyři roky staré Fabce a najetých poctivých 41000km mě drbal za rezivý výfuk a napsal mi to do lehkých závad :grr

a cosi blekotal o tom , že jenom na měsíc :grr - tolik STK ve statutárním městě Frýdek-Místek :bojim

[upravil dne 10.12.07 Miku]

Odesláno
Původně zaslal: *jose_106*

Byl jsem na STK s H4 OSRAM Cool Blue (pravda, do modré to má daleko..) a ani nemrkli. Kutná Hora.

No na tyhle Osram nemužou nic říct, a ani na ty eufaby, jsou homologovaný, ale mohli by se ptát co že to je za modráky;)
Odesláno
Původně zaslal: Miku

Tak jsem byl dnes s Fabkou na STK a přede mnou měl chlápek ve světlech namodralé H4 a musel je na místě vyměnit , jinak by neprošel :aut

Takže zatímco je měnil , ptal jsem se technika na ty xenony (co má Ferry ) a ty by přes STK prošly :super

to by me taky zajimalo jak jsi jim moje xenony popsal :D a co teda rikal ?

Odesláno

Zmínil jsem se , že existuje možnost vyměnit H7 za xenonovou výbojku ,kde se výbojka dá do patice místo stávající H7 a vysokonapěťové trafa se umístí v motorovém prostoru , že seřizování a naklápění zůstavají zachovány jako u původní žárovky. Na toto mé vyprávění reagoval slovy , že by to nebyl problém :roker

Odesláno
Původně zaslal: Miku

Na čtyři roky staré Fabce a najetých poctivých 41000km mě drbal za rezivý výfuk a napsal mi to do lehkých závad :grr

a cosi blekotal o tom , že jenom na měsíc :grr - tolik STK ve statutárním městě Frýdek-Místek :bojim

[upravil dne 10.12.07 Miku]

Si děláš srandu, ne!! To je skoro každý druhý výfuk rezavý!! Pokud nebyl děravý a ,,nefoukal", tak je vše v pořádku. To tam máte pěkného ,,experta". To bylo v jednom filmu, kde měl maník v zálibě výfuky:myslim;):)

Odesláno

já se na STK taky ptal..a problém není v tom, že mám předělané xenony, ale že nejdou dokonale seřídit (nedělají takovou jasnou linku, přechod - nevím jak to popsat)..ale technickou stejně mám, jen jsem musel jinam:P

Odesláno

Na STK ve Frýdku-Místku jsem byl jednou a víc krát už mě tam nikdo nedostane. Tak arogantni blbce jako jsou tam, člověk pokupě jen tak nevidí. Mě buzerovali zato, že mám na skle škrábenečky(jeden malinky u spolujezdce), že mám volné sedačky (hartusoval z opěradlem sedečky, že to málem urval,a hlo se to asi 2mm na každou stranu..) a mít na výfuku korozi?? :bojim To už by viděl na závažnou závadu.. :) Takže asi tak ve zkratce o STK F-M :super

Odesláno

Tak to já na stejné STK jednou prošel s totálně sjetýma pneumatikama (vzadu) a za dva roky jsem neprošel s řízením a rezavým př.blatníkem(nebyla v něm díra) a ten blatník jsem měl napsaný do těžkých závad.Tak co s toho plyne:nezáleží ani tak na STK ,ale na tom mechanikovy co to prohlíží a jakou má náladu.

Odesláno
Původně zaslal: JaKoB

Tak to já na stejné STK jednou prošel s totálně sjetýma pneumatikama (vzadu) a za dva roky jsem neprošel s řízením a rezavým př.blatníkem(nebyla v něm díra) a ten blatník jsem měl napsaný do těžkých závad.Tak co s toho plyne:nezáleží ani tak na STK ,ale na tom mechanikovy co to prohlíží a jakou má náladu.

tak to by me zajimalo co by rekli na tohle: :D vyfoceno ve Francii letos v lete

post-0-14109597364257_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: JaKoB

Tak to já na stejné STK jednou prošel s totálně sjetýma pneumatikama (vzadu) a za dva roky jsem neprošel s řízením a rezavým př.blatníkem(nebyla v něm díra) a ten blatník jsem měl napsaný do těžkých závad.Tak co s toho plyne:nezáleží ani tak na STK ,ale na tom mechanikovy co to prohlíží a jakou má náladu.

tak to by me zajimalo co by rekli na tohle: :D vyfoceno ve Francii letos v lete

Co by říkali hele díra:D:D:D:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...