Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ziarovky osram H7 na 306 cira optika


Lubos77

Recommended Posts

měl sem taky osram siverstar + 50% svítivost 2x H7 a 1x H4. Svítí to hezky ale výdrž u mě max půl roku:grr sice jedna H7 v dálkách stále drží ale ten luxus za ty prachy nestojí. U nás H4 - 190Kč a H7 - 290Kč tak sem na to raději hodil bobek a svítím za 50Kč/ks už víc jak rok. A TO SE VYPLATÍ!!!!!!!!!!!!!!!:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam osram, nevim presne jakou znacku tam mam ale 1 me stala 280Kc, je to gold white(podle nazvu zlata bila) v realu zlata namodrala :D a mam je tam uz prez rok! Jinak klasicka H7ka me tam drzela max pul roku a pak prdla

Jinak , nez to tam das, tak hlavne, ale to uz asi vis, nesahat na zarovku , ale chytat to za patici, a nechat ji venku nekde vyset a zapnout svetla a nechat ji tamk 10min vykourit. A potom ji tam dat, hlavne bacha aby ti to nekde neroztavilo nakej plast! Tkaze opravdu hlidat!

[upravil dne 1.12.07 Jogin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zatím asi měsíc ve 206 v angel eyes 4x H7 Osram CoolBlue a bez problémů. :) Nejsou zdaleka tak bílé, jak jsem si představoval (spíš hodně světlá žlutá, ikdyž je světlejší, než běžný halogen), ale svítí pěkně. A pokud prdnou, vyzkouším Philipsy. ;)

Nicméně - ty žárovky jsou kvalitní. Mám pocit, že větší spotřeba žárovek je vlastností některých modelů Peugeotů a některé 306 k nim tuším patří. I technici u nás v servisu říkali, že občas do některých aut přidávají odpory, aby to tolik nežralo žárovky. Nicméně já jsem zastánce přístupu, že v noci není světla nikdy dost, takže bych spíš řešil příčinu praskání žárovek, abych měl jednou pro vždy pokoj, a ne důsledek používáním levných žárovek... :myslim

[upravil dne 1/12/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, na krabičce s Osram Cool Blue máte obrázek, kde je vyznačena poloviční výdrž oproti klasickým žárovkám. Na mé 406 vydržely tak max. 3 měsíce a pokaždé ruply při rozsvícení.Takže jsem si nakonec udělal modul který omezuje nárazový proud při zapnutí světel a zkouším to od září.(Nominální proud je při 55W cca 4A - ale v okamžiku zapnutí je 6x větší!) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco pravdy bude na vysoke spotrebe zarovek u peugeotu. Pri koupi mojeho peugeota 306 pred 2 mesici sem si vsiml, ze nesviti jedno potkavaci svetlo. Puvodni majitel mi hnedka rikal, ze s tim ma trochu problemy a zarovku tam meni zhruba po 3-6 mesicich provozu. V autorizovanem servisu mu neporadili, ale nekdo z VW servisu mu prej rikal, ze se tam dava nejaky odpor. Nicmene ja sem zarovku vymenil a zatim sviti, jenom sem s autem zatim najel asi 300km, takze se teprv ukaze co vydrzi, pak bych to nejak musel resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...