Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1. bouračka v životě - prej opraveno


MJSytic

Recommended Posts

Původně zaslal: MJSytic

Tak autí, už začíná mít finální podobu ...:roll

Trošku "prasácky" nastříkal voka za světlama atd:grr (prej to ale z toho plastu půjde v poho dolů, tak jsem zvědav)

Jinak to vypadá celkem slušně a myslím, že až se z toho sundá ta vrstva prachu a špíny, tak z ní bude zase krasavice:)

Jinak dávám dohrommady i seznam dílů, co se vše muselo koupit a dám to sem, aby bylo vidět, co všechno bylo v čudu po poměrně "lehké" DN :(

Pokial boli zaprasene tie plasty tak v pohode to pojde dole, vlastna skusenost, toho sa neboj. Ja som striekla cast auta a zabudol som poriadne zakryt okno a cast plastu a zahnusil som to od farby. Ale nebolo to obmastnene tak to potom pekne islo acetonom dole.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Tak dam aspon nejaky typ....neviem co je to cubo....ale ak by som to tak ratal, tak by som to naratal na nejakych 35500 Sk t.j. 28 - 29 000 Czk...

Nezaratal som tu čubu, lebo neviem čo tým myslíš?

Ještě neznám koncovou sumu. Auto ještě není komplet dodělaný ...

Ta čuba by mělo být (podle mechanika) to na pozici č. 2

post-0-14109597394046_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: marisw

Tak dam aspon nejaky typ....neviem co je to cubo....ale ak by som to tak ratal, tak by som to naratal na nejakych 35500 Sk t.j. 28 - 29 000 Czk...

Nezaratal som tu čubu, lebo neviem čo tým myslíš?

Ještě neznám koncovou sumu. Auto ještě není komplet dodělaný ...

Ta čuba by mělo být (podle mechanika) to na pozici č. 2

u nas to volaju "hrniec" myslis tu spicku na nosniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to auto viděl live , už opravene , a chapu MJsyticovu naladu , pač ten mechanik je zralej na přesdržku.

auto je spasovane tak že je zkroucene do leve predni strany a jeste ktomu dolu , pro přirovnani , mam stejne auto i s obsahově , a prostředni hrana air boxu je 1cm pod urovni horni přičky chladičove steny, u MJsytice po opravě je hrana air boxu cca 5 cm nad tou příčkou !!!

o nesrovnalosti odstinu laku nemluvim a promačkliny kapoty - no nemam slov . dokonce vnitřek kapoty je střiknutej aniž by ho někdo aspon hrube očistil.

Po vanocich to dat pan "opravař" do richtiku ,tak jsem zvedav.

[upravil dne 25/12/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu Vás někoho poprosit o změření vzdáleností (cca +- mm) jak jsou červené kótovací čáry (viz. obr.)?:roll

Jak píše Pe.tr, tak je z auta takový paskvil, že nemám ani slov :(

Ty rozměry by mi moc pomohly, až budu vysvětlovat opraváři, jak moc se "seknul" (dá-li se tomu tak říkat ...)

post-0-14109597462695_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, taky se na to chystám. Resp. já mu to naznačil, už když jsem si to bral domů, že teda takhle né ... On prej ať si to vezmu, že by to stejně u něj přes svátky jen stálo v garáži ...

Jsem zvědavej, jak to dopadne... Jak mám víc času o tom přemýšlet, tak se přikláním s píš k variantě, že si od něj vezmu peníze za práci a lak zpátky, a seženu někoho schopnýho a férovýho, kdo to udělá jak nejlíp to půjde ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díly jsou z vrakoviště a tyhle oka jsou asi z Kelly. Já to nechával vše na něm. A to jestli to koupil na Měsíci nebo od překupníka v kanále mi je úplně jedno. Já mu platím za to, aby to opravil a vypadlo to co nejlíp ... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

No díly jsou z vrakoviště a tyhle oka jsou asi z Kelly. Já to nechával vše na něm. A to jestli to koupil na Měsíci nebo od překupníka v kanále mi je úplně jedno. Já mu platím za to, aby to opravil a vypadlo to co nejlíp ... :bojim

ale tos mu mel rict asi predem ze chces aby to bylo jako predtim asi jsi mu to nezduraznil vim ze asi navykladal ze to nepude poznat a rikal ti to cos chtel slyset ale pokud to vypada tak jak ted tak bych mu to proste nezaplatil jenomze se jen budete porad hadat a on uz to nedodela nikdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju ti za "podporu" :aut

Každopádně on od začátku tvrdil, že to opraví tak, že to ani nepoznám ... Peníze jsem mu dal na základě toho, že on v tom nechtěl mít své peníze a, že u něj v garáži jsem si toho odstínu laku nevšimnul :(

To že bych nedosáhl svého cíle se opravdu nebojím :D Otázkou jen zůstává, jak moc složitá to bude cesta?! On má prakticky jen tři možnosti. Buď si auto vezme a opraví k mé spokojenosti. Nebo mi vrátí peníze ... No a ta třetí ... No ta třetí určitě nenastane, protože se u něj projeví pud sebezáchovy :roker:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...