Honza z Nera Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Původně zaslal: shwaara V sobotu ráno jsem vlastně pod Barandovským mostem potkal bordovou 406 Break s platem pod RZ www.autoservisNONSTOP.cz No čoveče, tak to jsem byl asi já. Mám dojem, že jsem jel směrem na Dobříš. Jojo autoservisnonstop alias pp205 - můj vrchní a jediný autodoktor Citovat
shwaara Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Joo, konečně jsem potkal někoho z klubu!! Citovat
peugeot09 Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Tak dnes se stal zázrak. Stříbrná 406 sedan se samolepkou klubu na kufru zhruba před půlhodinkou kousek za mostem Barikádníků směrem na sever. Předjel jsem ji kousek za radarem v táhlém kopci. Zdraví tmavě modrá 206. [upravil dne 8/5/10 peugeot09] Citovat
Dave_k Odesláno 8. květen 2010 Odesláno 8. květen 2010 Tak dnes při jízdě přes Brno \"Žabiny\"kolem 12:15 koukáme s Aluškou na jednu pěknou, černou 106S16 a za volantem byl rozpoznán Kujón. Byli jsem též pozdraveni. P.S. a před 14ti dny jsme potkali Šaldu na cestě z Písárek do Bohunic. Citovat
Chepp Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Dnesk asme potkal v ostrave Zlute 306 Cabrio... na spolujezdcovich dverich mala nalepka klubuuuu..... Chtel sem pozdravit, ale ocividne spechal.. napsal bcyh ulici... ale za A. chcalo jak prase nebylo nic videt a za B. Nemam poneti kde sem byl GPS navigovala... ostravu absolutne neznam... Ale mnel nejakou tusim S kovou znacku... Citovat
Pe.Tr Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Cheppe to byl Kohla , je z Brandysa nad Labem Citovat
Šalda Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Dave_k : Ale já jsem potkal vás a ne vy mě Holt jste se ploužili v pravým pruhu:D Citovat
Chepp Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Pe.Tr: Jasny to je vocno.. videl sem akorat spolujezde, ne ridice... tak sem ani nepozdravil ostuda... Citovat
BV406 Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 vcera v ostrave na silnici z vratimova kolem podniku ozo, modra 406 kupe plus bile polepy falken a kola, nekde na foru jsem ji tady videl ... Citovat
Andreww Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 A není náhodou Tom na dovolené ve Vysokých Tatrách? Asi se už vrátil. Citovat
309GT Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 To byl určo Tom,asi se vracel.Nikdo jiný to auto neřídí:D Citovat
Voighta Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 Často teď potkávám u hotelu ( kolej ) Volha v Kunraticích zaparkovanou vínově met. 406 , černý folie RZ 1J1 .... a samolepkou na zadním okně Citovat
Wolfik Odesláno 27. květen 2010 Odesláno 27. květen 2010 Zhruba před půl hodinkou jsem potkal někoho z tmavě modrým P407SW, jak vyjížděl z pumpy Shell v Limuzské ulici. Jel jsem ve stříbrné Fábii RS, takže jsem ani nezdravil Citovat
marko306 Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 dnes ráno okolo 6:10 som siel z Dražoviec do Nitry za tmavomodrou 306 cabrio s BN značkou, myslím, že to bol satan1984. Blikal som trúbil som, ale asi ma nespoznal alebo som sa ja sekol Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 No ja som minuly tyzden stretol Peugeot GTI6, na zeleznicnom priecesti, on vchadzal do TT, a ja som vychadzal smerom na Selpice, Boleraz ... Ale neviem ci si ma vsimol Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.