Verýsek Odesláno 14. březen 2016 Odesláno 14. březen 2016 Tohle jen dokazuje,že prostě Pežoťáci jsou fajn lidi díky Citovat
stajgrpavel Odesláno 15. březen 2016 Odesláno 15. březen 2016 Ono to není o peugeotech ale o lidech :-) Citovat
Weri 605 Odesláno 22. březen 2016 Odesláno 22. březen 2016 MÁM MÁM MÁM PRVNÍ ÚLOVEK...! :D Právě teď..! Až sem si z tý radosti zapoměla natankovat..! Na nájezdu na D1 v Praze černá 407 ňák AM--88 za volantem bílá kšiltovka.. Zatutala sem a zamávala... Citovat
Medvěd Odesláno 22. březen 2016 Odesláno 22. březen 2016 Gratuluju A kdybys zajela k Betlémské kapli, mohla bys potkat ještě mě Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. březen 2016 Odesláno 22. březen 2016 betlemska kaple ?? na PH1 ??a to ja dnes jezdil po PH7 a jediny co sem potkal tam modra 406 se zlutyma mlhama a silnesji chlapek za volantemze by taky klubak ?? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. březen 2016 Odesláno 22. březen 2016 (upraveno) je to mozny byl to jen okamzik Upraveno 22. březen 2016 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
Weri 605 Odesláno 22. březen 2016 Odesláno 22. březen 2016 Ježiš kluciii nezamlouvejte mi to tady nákym Skrečem.. Díky Medvěde.. Mám druhý Vánoce - du to oslavit.. Citovat
Medvěd Odesláno 22. březen 2016 Odesláno 22. březen 2016 U kaple jsem od 19 a odhaduju ještě tak půl hodiny tu asi vydrzim Citovat
Laďa Odesláno 23. březen 2016 Odesláno 23. březen 2016 (upraveno) MÁM MÁM MÁM PRVNÍ ÚLOVEK...! :D Právě teď..! Až sem si z tý radosti zapoměla natankovat..! Na nájezdu na D1 v Praze černá 407 ňák AM--88 za volantem bílá kšiltovka.. Zatutala sem a zamávala... Pokud zapomněla natankovat, tak to je dobrý. Horší by bylo kdyby jsi si natankovala do kalhot Upraveno 23. březen 2016 uživatelem Laďa Citovat
Guest Scratch Odesláno 23. březen 2016 Odesláno 23. březen 2016 betlemska kaple ?? na PH1 ?? a to ja dnes jezdil po PH7 a jediny co sem potkal tam modra 406 se zlutyma mlhama a silnesji chlapek za volantem ze by taky klubak ?? Silnejsi chlapek za volantem Citovat
Thommy Odesláno 29. březen 2016 Odesláno 29. březen 2016 Někdy minulý/předminulý týden jsem na parkovišti u Lišova u ČB zahlídl partu lidí postávající u několika 406 coupe, někdo odsud? Citovat
Vena garážmistr Odesláno 29. březen 2016 Odesláno 29. březen 2016 Tuším že dnes jsem potkal maskovaného "HanzWaine" já jel 186 k nádraží Satalice a on proti mě svým světlým sporťáčkem od firmy. Citovat
Pe.Tr Odesláno 31. březen 2016 Odesláno 31. březen 2016 dnes pulsedmá na trase Brandýs-Neratovice předjet Driver v 406 sedan , trošku jsem spěchal ale stihl jsem zavarovkovat a zamávat a bylo to opětováno, tak snad mě Roman poznal :D Citovat
Driver Odesláno 2. duben 2016 Odesláno 2. duben 2016 Jo poznal jsem...splašená krabice Hjůndééé na téhle trase jsi mohl být jedině ty Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. duben 2016 Odesláno 15. duben 2016 Prave ted ale netusim kdo to je. odesláno z mého telefonu co držím v ruce Citovat
Verýsek Odesláno 15. duben 2016 Odesláno 15. duben 2016 jo jo přesně on acemana206 vidím každej den páč dělám kousek kde bydlí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.