Print Odesláno 2. červen 2013 Odesláno 2. červen 2013 ja blikám jak blb na kazdyho peugeota a nikdo zatim pozdrav neopetoval ........ ani v sobtou ferry a to sem blikal asi tak 50 metru dopredu co jsem spozoroval 4 ocko na mlhovkach PS: pro ty co se pohybujete po Praze 9 a okolí .. jakmile potkate modrou 406 sedan old bez club. nalepky tak si zablikejte ja budu rad :papa Citovat
Guest Scratch Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 cau, hele hod tam nalepku, nerad bych blikal jak blb na nekoho jineho Kubik: jo nejaky BMW si pamatuju [upravil dne 3/6/2013 14:09 od Scratch] Citovat
Neon Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 ani v sobtou ferry a to sem blikal asi tak 50 metru dopredu co jsem spozoroval 4 ocko na mlhovkach Aha, takže to kvůli tobě jel potom Ferry celou dobu padesátkou, protože si myslel, že tam měřej ... :D Citovat
Medvěd Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 ja blikám jak blb na kazdyho peugeota a nikdo zatim pozdrav neopetoval ........ ani v sobtou ferry a to sem blikal asi tak 50 metru dopredu co jsem spozoroval 4 ocko na mlhovkach PS: pro ty co se pohybujete po Praze 9 a okolí .. jakmile potkate modrou 406 sedan old bez club. nalepky tak si zablikejte ja budu rad :papa Kdybych měl blikat na každou modrou 406ku v oldu, kterou v Praze potkám, tak budu mít za chvíli na palci mozol tzn. chceš.li, abych zablikal, označ se. [upravil dne 3/6/2013 18:43 od Medvěd] Citovat
Guest servisman Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 přesně tak pokud nic není vidět nemá cenu blikat.Já zablikal jednou a stálo mne to 200 Kč Citovat
Moby89 Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 jezdete nekdo do Pardubic, chci tady taky nekoho z clubu potkavat... doraž zase do phy, nebo se ještě bojíš Citovat
h4wk3y Odesláno 3. červen 2013 Odesláno 3. červen 2013 neboj, prijel bych rad, ale popravde se nejak nedostava casu... denni studium+prace je zabijacka kombinace .... Ale az mi skonci zkouskove(zacatek cervence) a bude trochu pocasi, tak se rad nejake akce klidne zucastnim Citovat
gronholmm Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Tak v sobotu jsem potkal auto Radima 1008 v Žamberku, bohužel majitel se někde flákal.. :D:papa Dále jsem se měl pak zastavit za Hurvajzem, bohužel Wroclaw byla dál než jsem počítal, a hlavně je to strašná cesta Citovat
Goldinka Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 A já včera potkala Agiu kousek od Palackého naměstí Citovat
radim.1008 Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Potvrzuji Majitel se flákal na oslavě. Jinak díky za nechaný pozdrav. Jsi druhý klubák, který ví, kde přespávám. Nebyl jsi daleko, viď? Citovat
gronholmm Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 No asi 500 metrů Nevěděl jsem co tak sem se aspoň pomstil na stěračích Jen jsem doufal aby na mě někdo nevyběhl Citovat
radim.1008 Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Podezříval jsem tebe nebo kámoše, taky jeho oblíbená forma pozdravu Nemá kdo vyběhnout, sousedé jsou přátelští. Max nějaký lovecký hafan by se našel. Citovat
Tomajda_406 Odesláno 4. červen 2013 Odesláno 4. červen 2013 Včera jsem viděl jet po roztylský červenou 406 coupe ze spoilerem na kufru a s podložkami peugeot-club.Tak kdo pak to byl? Citovat
poldiss Odesláno 5. červen 2013 Odesláno 5. červen 2013 Dneska kolem osmý ráno na Praze - Lhotce tmavě modrá (fialová?) třídvéřová 306 se samolepkou klubu na pátých dveřích kdopak to byl? Já byl bohužel maskován v MHD Citovat
Miko1 Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 Dneska jsem potkal v Kolíně Scratche okolo 9:00 je možno? jinak pěkná střela Citovat
Stifler Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 Já byl dneska v Praze a nikde jsem nikoho nepotkal, asi byli všichni zalezlí doma. Citovat
Miko1 Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 ahoj, je to spravne kdepak? Na kraji Kolína u shellky na Třídvorský odbočoval jsi tam ! Myslim že tam je firma SPEL jestli se nepletu:myslim Citovat
cechic Odesláno 10. červen 2013 Odesláno 10. červen 2013 V pátek kolem půl druhé za Tišnovem směr Kuřim bílá 405, smotaná a myslím že bílý kola. Libovka, kdo to byl, přiznejte se Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.