Ferry Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 tak to ja to obcas beru opacnym smerem - Nova Paka -> Slany ale vetsinou nejak moc nespecham Citovat
Stifler Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 Scratch: Ajóóó, já zapomněl, že ještě zdržovaly sousedčiny děti... Ferry: Tak že se někdy taky nestavíš u Scratchů na chaloupce na nějakym minisrazíku? Citovat
Ferry Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 no uvidime, ja do Paky jezdim do prace jen jednou nebo dvakrat za tejden a pak zase hned valim zpatky do Phy ale treba bude prilezitost Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 jo, klido, kdyz tam budem Citovat
Pechy Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 Je možný, že jsem dnes potkal předsedu kolem 15:00 na dálnici směrem od Mělníka na Prahu? Byl v tom žlutém TT Citovat
Pechy Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 Koukal jsem, že jsi měl nataženou střechu :D Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 skoda, ja myslel, zes to mel vratit v patek Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 mel ale prijeli si proto az ted , stalo ve firme ja byl o vikendu v ostravě Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 neva, svezeni v tt je vzdy prijemne, tak nekdy priste Edit: kdyz jsem mel firemni Z3 a bylo mi 23 let, tak jsem si toho vubec nevazil [upravil dne 26/7/2011 od Scratch] Citovat
v3nty Odesláno 29. červenec 2011 Odesláno 29. červenec 2011 V žiline pred stanicov som videl jedneho borca nwm jaký ma nick má tu 306 alebo 106(nepamatám ) a nanej ružové kola:) Citovat
Milan134 Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 Dnes v ba pri slimáku nedaleko polusu cca o 16:00 pravdepodobne to bol buga s jeho P207 takým čiernym+červené polepy:) Citovat
Frozz Odesláno 1. srpen 2011 Odesláno 1. srpen 2011 Dnes z Ústí směr Děčín jsem potkal 406 tmavé barvy s nálepkou peugeot klubu Citovat
Pechy Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Na koho jsem to dnes asi narazil? :D [upravil dne 4/8/2011 od Pechy] Citovat
Gargamell Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Napadl mi dotaz, kde seženu nějakou decentní nálepku na kufr třeba? Citovat
Chajda Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Třeba tady v e-shopu. Tam si určitě nějakou vybereš. [upravil dne 4/8/11 od Chajda] Citovat
punkac Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Dnes z Ústí směr Děčín jsem potkal 406 tmavé barvy s nálepkou peugeot klubu Kdybys napsal, že to bylo 31.7 vneděli a ne v pondělí, mohl jsem to být já Citovat
Pe.Tr Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Na koho jsem to dnes asi narazil? :D [upravil dne 4/8/2011 od Pechy] no teda [upravil dne 4/8/11 od Pe.Tr] Citovat
Ravel Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Dnes jsem viděl Destiny 307 před vejškou v Plzni. Ale teb už sem nechodí, co? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.