BOSSCZ Odesláno 21. červen 2011 Odesláno 21. červen 2011 Orlice http://www.loschatos.wz.cz/Obraz0169.jpg Byl jsem odhalen Citovat
Pata Odesláno 22. červen 2011 Odesláno 22. červen 2011 Kdo dnes před ostravským Futurem v 15:30 okukoval moji 309tku? Stáli jsme vedle sebe... Citovat
gronholmm Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 V úterý spatřen kolem desáté ráno Gronholm na Plzeňské na Klamovce směr Motol Ano to jsem jel do práce ale tebe jsem vůbec nepostřehl. Příště budu víc koukat Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Ano to jsem jel do práce ale tebe jsem vůbec nepostřehl. Příště budu víc koukat Ta paní na tom přechodu už musela dávno ležet, pane příslušník [upravil dne 23/6/11 08:31 Ferry] Citovat
Guest Dawe 306 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Ja zase potkal v Kralupech stribrnou 206 a taky mel nalepku klubu,jestli nekdo vite kdo to je dejte vedet ;-) Citovat
ceee Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 V úterý spatřen kolem desáté ráno Gronholm na Plzeňské na Klamovce směr Motol Ano to jsem jel do práce ale tebe jsem vůbec nepostřehl. Příště budu víc koukat No, ja jsem sel k autu po chodniku a prechod jsem jiz bezpecne prekonal Citovat
Stifler Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Včera navečer jsem cestou do práce jel chvilku za touto 206kou, která měla pod zadním stěračem samolepku klubu. Ale předpokládám, že nikdo z klubu to nebude, to bych asi věděl. Pravděpodobně tam nechal samolepku původní majitel auta. P.S.: Omluvte kvalitu fotky, je to foceno mobilem a přes moje zas*raný čelní sklo. Tak dneska jsem tuto 206ku potkal znova, jela proti mě a opět u nás ve vesnici...ale furt nevim, kdo to je... [upravil dne 23/6/2011 22:32 Béďa] Citovat
gedu Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 dnes na kruháči na bučanskej v TT žlté kupéčko, neviem či to náhodou nebol Y2K, bol či nie? Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Tak dneska jsem tuto 206ku potkal znova, jela proti mě a opět u nás ve vesnici...ale furt nevim, kdo to je... Blbá, ale velice jednoduchá rada - zkus tu 206ou trefit, hned budeš vědět, čí to je. Citovat
Guest Dawe 306 Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Lidi kdo bydlite okoli kralupy(melnik) ? :-) Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Zkus pohledat zde http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/seznam Když dáš celý seznam členů - bacha, bude se to dýl načítat - tak je pak můžeš seřadit podle měst a hledat a hledat a hledat ...... Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Tak tady je odkaz na už setříděný seznam podle okresů http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/vypis.php&ktere=5&auto= samo funguje jen u těch, kteří si nějaký okres u bydliště uvedli, anonymové jsou uvedeni nahoře Citovat
Medvěd Odesláno 23. červen 2011 Odesláno 23. červen 2011 Když už jsme u toho, tak já 8 let (těch prvních) bydlel v Lobečku a několikrát ročně se jezdím cákat na tamní koupaliště. Citovat
Goldinka Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 dneska kolem 8mé ráno jsem měla dojem, že jsem viděla na křižovatce u Pyramidy na břevnově gronholmma v jeho feldo-fávu, byls nebo nebyls to ty? ) Citovat
gronholmm Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 dneska asi ne, nebo nevím o tom že by moje auto bylo náměsíčné a jezdilo by samo za přítelkyní mě se dá teď už snadno poznat. Nad světlem a vzadu na kufru mám bílé klubové nálepky Citovat
Pata Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 Za posledních pár dnů jsem jich také pár potkal, děkuji Citovat
Pechy Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 Koho jsem to dnes viděl? Kolem 8:30 modrá 306 na Průmyslové. Na boku bílá samolepka velkého lva a u řidičova světla menší lev :-) Citovat
dusko201 Odesláno 27. červen 2011 Odesláno 27. červen 2011 dnes v HC za mostom okolo15 sa mi zda ze clen JKM mi siel oproti spoznal som ta podla dennych svetiel co mas.... či? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.