Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio šumí ,šumí, kua furt šumí!!!!


Pe.Tr

Recommended Posts

Nechápu, proč posloucháš rádio ... Dyť je to všechno pořád dokola... Posloucháme to v práci a každej 3. den to musíme přeladit, páááč se to nedá ...

Prostě tam dej CD (a je jedno jestli klasiku nebo mp3) a frčíš, ne?!

Když budou zprávy, tak se ti to vypne a poslechneš si je. Pak se to zase vrátí a můžeš zase v klidu poslouchat hudbu v digi kvalitě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pasek tam nebyl ,dodělal jsem jej ale beze změny , už nevim co ted , posledni zkouška bude vymena radia za jine a me radio v jinem voze.

-ale bylo videt ze pasek tam nekdy předtim byl .

[upravil dne 28/8/07 Pe.Tr]

post-0-14109596288011_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

tak pasek tam nebyl ,dodělal jsem jej ale beze změny , už nevim co ted , posledni zkouška bude vymena radia za jine a me radio v jinem voze.

-ale bylo videt ze pasek tam nekdy předtim byl .

[upravil dne 28/8/07 Pe.Tr]

No myslel jsem si to, že to v tom nebude, vydrž, pokud neseženeš radio v okolí na vyměnu tak moje to jistí;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

tak pasek tam nebyl ,dodělal jsem jej ale beze změny , už nevim co ted , posledni zkouška bude vymena radia za jine a me radio v jinem voze.

-ale bylo videt ze pasek tam nekdy předtim byl .

[upravil dne 28/8/07 Pe.Tr]

No myslel jsem si to, že to v tom nebude, vydrž, pokud neseženeš radio v okolí na vyměnu tak moje to jistí;)

pokud do te doby to radio nerozkoušu tak nabidku prijimam a diky za ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

tak pasek tam nebyl ,dodělal jsem jej ale beze změny , už nevim co ted , posledni zkouška bude vymena radia za jine a me radio v jinem voze.

-ale bylo videt ze pasek tam nekdy předtim byl .

[upravil dne 28/8/07 Pe.Tr]

No myslel jsem si to, že to v tom nebude, vydrž, pokud neseženeš radio v okolí na vyměnu tak moje to jistí;)

pokud do te doby to radio nerozkoušu tak nabidku prijimam a diky za ni.

Vraž do něj CD a nerozkoušeš ho:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Nejsem 100 %odborník - ale překlemování výfuku je dle mého názoru nesmysl.

Vyčkejme názoru profika - možná administrátora ???

admini jsou spiše profi v pc , ještě mě napada spatna kostra samotneho radia ale to by asi blblo icd samotne ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Nejsem 100 %odborník - ale překlemování výfuku je dle mého názoru nesmysl.

Vyčkejme názoru profika - možná administrátora ???

No možná by to mohlo mít vliv na statickou elektřinu která by mohla vznikat prouděním plynů ve výfuku a občasné praskání v radiu, ukostření by to eliminovalo, ale na přijem jako takovej to vliv mít nebude.

[upravil dne 28/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli hledáš rádio na vyzkoušení a hodláš ho cvičně zabudovat do svého a to svoje do jiného, není problém, pokud tam máš ISO konektory. Vím o jednom v 605ce, které se nudí a není problém je přehodit na zkušku. A v 605 jsem měl to Sony, co mám teď v 406ce a hrálo řekl bych líp, resp. mělo lepší signál. Asi ta ztopořená anténa je lepší, než ten šikmej proutek na střeše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

jestli hledáš rádio na vyzkoušení a hodláš ho cvičně zabudovat do svého a to svoje do jiného, není problém, pokud tam máš ISO konektory. Vím o jednom v 605ce, které se nudí a není problém je přehodit na zkušku. A v 605 jsem měl to Sony, co mám teď v 406ce a hrálo řekl bych líp, resp. mělo lepší signál. Asi ta ztopořená anténa je lepší, než ten šikmej proutek na střeše.

jj , diky za nabidku i za tu v SZ , by sme to mohli zkusit při tech foliich, nahodou tahle nedele by asi neklapla co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

jj , diky za nabidku i za tu v SZ , by sme to mohli zkusit při tech foliich, nahodou tahle nedele by asi neklapla co?

Ale musíš tam mít ISO. Neděli zjistím a dám vědět. Ad SZ není zač, vidím, žes to zmákl i beze mně. Ev. tedy rádia v neděli přehodíme a vyzkoušíme tvoje u mě. Obráceně, až budeš mít "volné" svoje auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

jj , diky za nabidku i za tu v SZ , by sme to mohli zkusit při tech foliich, nahodou tahle nedele by asi neklapla co?

Ale musíš tam mít ISO. Neděli zjistím a dám vědět. Ad SZ není zač, vidím, žes to zmákl i beze mně. Ev. tedy rádia v neděli přehodíme a vyzkoušíme tvoje u mě. Obráceně, až budeš mít "volné" svoje auto.

iso mam samozřejmě i hačky na radio , hodně mi to pomuže , začinam hledat antidepresiva:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

jj , diky za nabidku i za tu v SZ , by sme to mohli zkusit při tech foliich, nahodou tahle nedele by asi neklapla co?

Ale musíš tam mít ISO. Neděli zjistím a dám vědět. Ad SZ není zač, vidím, žes to zmákl i beze mně. Ev. tedy rádia v neděli přehodíme a vyzkoušíme tvoje u mě. Obráceně, až budeš mít "volné" svoje auto.

iso mam samozřejmě i hačky na radio , hodně mi to pomuže , začinam hledat antidepresiva:D

Na antidepresiva se vykašli, kup si flašku, učinek je stejnej a stojí to 10x míň:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Pe.Tr

jj , diky za nabidku i za tu v SZ , by sme to mohli zkusit při tech foliich, nahodou tahle nedele by asi neklapla co?

Ale musíš tam mít ISO. Neděli zjistím a dám vědět. Ad SZ není zač, vidím, žes to zmákl i beze mně. Ev. tedy rádia v neděli přehodíme a vyzkoušíme tvoje u mě. Obráceně, až budeš mít "volné" svoje auto.

iso mam samozřejmě i hačky na radio , hodně mi to pomuže , začinam hledat antidepresiva:D

Na antidepresiva se vykašli, kup si flašku, učinek je stejnej a stojí to 10x míň:D

flašku mi ZP MVČR neproplatí:D:D:D

[upravil dne 28/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Kdyz do antenní zdirky radia zapojis asi 1,5 metru kabelu (samozrejme do zdirky odizolovat), tak to musi normalne hrat. Kabel polozeny na sedadle, pripadne pricvakly do okynka. Vyzkousej. Ja myslim ze mas problem v antene.

Tož nevim, já dám takovou krátkou, jednoduchou a levnou radu a nikdo to nezkusí...:D:myslim

[upravil dne 29.8.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: P607Olda

Kdyz do antenní zdirky radia zapojis asi 1,5 metru kabelu (samozrejme do zdirky odizolovat), tak to musi normalne hrat. Kabel polozeny na sedadle, pripadne pricvakly do okynka. Vyzkousej. Ja myslim ze mas problem v antene.

Tož nevim, já dám takovou krátkou, jednoduchou a levnou radu a nikdo to nezkusí...:D:myslim

[upravil dne 29.8.2007 P607Olda]

suhlasim s tebou OLDO!!!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: P607Olda

Původně zaslal: P607Olda

Kdyz do antenní zdirky radia zapojis asi 1,5 metru kabelu (samozrejme do zdirky odizolovat), tak to musi normalne hrat. Kabel polozeny na sedadle, pripadne pricvakly do okynka. Vyzkousej. Ja myslim ze mas problem v antene.

Tož nevim, já dám takovou krátkou, jednoduchou a levnou radu a nikdo to nezkusí...:D:myslim

[upravil dne 29.8.2007 P607Olda]

suhlasim s tebou OLDO!!!;)

ale zkusil jen sem zapomněl napsat,

je to stejné jako s klasickou antenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...