Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20. sraz Peugeot-clubu, oficiální zvadlo


Recommended Posts

20. sraz Peugeot Clubu, Červený Kostelec 2007

14. – 16. 9. 2007 autocamp Brodský u Červeného Kostelce

Vážení přátelé

Čas utekl jako voda a máme tu další, již dvacátý sraz přátel lvíčka na kapotě. Stejně jako před rokem se bude tento sraz konat na nám již dobře známém a prověřeném místě, a to v autocampu Brodský v těsné blízkosti Červeného Kostelce (www.campbrodsky.cz).

Ubytování je nezměněno, čekají na Vás tedy:

9x čtyřlůžková chatka + v každé chatě 2 místa „nouzová“

1x chatka "štábní"

3x čtyřlůžková buňka

2x šestilůžková buňka

tzn. že postel zaručujeme prvním 60 (80) přihlášeným, zbytek účastníků najde dost místa pro stany nebo může samozřejmě i přespat ve vlastním autě nebo karavanu.

Program:

Pátek – příjezd účastníků do campu, večeře buď dle jídelní tabule (vlastní výběr) nebo je návrh na gulášek s knedlíkem v ceně 60,- Kč/porce. V případě zájmu o guláš žádáme o zvýraznění tohoto přání v přihlašovadle. Vařit se bude do 22. hodin s tím, že pokud někdo dojede později, majitel garantuje, že dostane k jídlu aspoň párek. Následuje večerně – noční tlachání a neřízená zábava.

Sobota – pro ubytované v campu mezi 8 – 8.30 snídaně(možnost výběru obložený talíř, párky nebo sladký talíř),

v 9 hodin odjezd spanilé kolony na náměstí ve Dvoře Králové nad Labem,

10 – 10.30 zaparkování aut na vyhrazeném prostoru, možnost focení,

11 – 12 hodin pokus o rekord zanesený do české verze Guinessovy knihy rekordů pod dohledem komisaře z agentury Dobrý den,

12 – 14? hodin start orientačně poznávacího „závodu“, opět upozorňuju, že tento NENÍ na čas, ale rozhodují najeté km a úspěšnost v plnění úkolů,

16 – 19 hodin otevřen obchod s klubovým E-shopem

20 hodin – společná večeře v campu (směs různých druhů mas na lorně),

21 hodin??? - vyhlášení výsledků orientačně poznávacího závodu, rozdělení cen vítězům,

22 hodin - ??? – volná, ničím neřízená zábava.

Neděle: 9 – 10 hodin snídaně

10 – 12 hodin hry pro obveselení účastníků, ale zejména pořadatelů srazu

10 – 12 hodin znovu v provozu obchod s klubovým E-shopem

10 - 12 hodin testování Vašich aut přenosnou diagnostikou

12 – 13 hodin oběd a rozloučení se se spokojenými účastníky 20. srazu.

Další informace:

Základní cena 20 srazu je 500,- Kč/os (pro řádného člena se jedná o 450Kč). V této ceně je obsaženo ubytování za dvě noci ať už v chatce (bez povlečení – povlečení = 100 Kč příplatek) nebo „z vlastních zdrojů“ a podíl na sobotní večeři – bylo slíbeno, že když včas nahlásíme počet hladovců, masa určitě bude dost (a zatím vždycky bylo).

Pokud někdo bude spát jen jednu noc, cena se sníží na 400 Kč (řádný člen 350,- Kč).

V případě zájmu o páteční guláš (60,- Kč), sobotní (40,- Kč)a nedělní (40,- Kč)snídaně, prosíme o zvýraznění tohoto zájmu v přihlašovadle, peníze samozřejmě můžete poslat při platbě srazu.

Pokud se chcete jen zúčastnit orientačního závodu, není problém, ale za start auta bez ubytování budeme vybírat 100,- Kč jako příspěvek na ceny.

Orientačně poznávací závod povede po neuzavřených komunikacích zejména 2. a 3. třídy s běžným víkendovým provozem, jako pokaždé proto upozorňujeme na nutnost dodržování silničního zákona a zdůrazňujeme, že „závod“ není na čas, ale organizujeme ho proto, abyste se podívali na místa, o kterých možná ani netušíte jak jsou hezká – protože letos dochází k drobné změně ve stylu vedení orientálu, doporučujeme účastníkům kvalitní obutí nejen na čtyřkolém miláčkovi, ale i svých vlastních dolních končetinách.

Při registraci „rekordu“ zdůrazňujeme potřebu plně se podrobit pokynům pořadatelů a rekord splnit tak, abychom ho všichni ve zdraví přežili.

Veškeré platby za ubytování je nutno složit na klubový účet 106206306/2400 nejpozději do 7.9.2007, později platícím už možná nebudeme schopní zajistit maso. Při platbě je nutno uvést Vaše ID (VS) a SS = 20 (20.tý sraz)

Celý přípravný výbor ve složení Péťa (ID 2003), Medvěd (ID 824) a externí spolupracovník Barbánek se těší na Vaší účast.

[upravil dne 14/8/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz se tesim moc :) musim rict ze teda romatik moc nejsem ale je mi celkem jedno kde budu hajat ale precejemon tam s nami jedou zeny a ty si prali nejaky ten konfort tak kdyz to pujde tak se jim dopreje :). Jinak mam dobrej spacak muzu spat i venku kdyz na to pride ale nesmi prset :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych docela jel.Ale mám problém.Od 1 září nastupuju do jinýho zaměstnání, a tak asi určitě nedostanu volno,abych mohl jet už v pátek.Co by se stalo ,kdybych přijel až v sobotu?V každym případě už bych spal v autě nebo ve stanu.Komůrky už budou určitě obsazený. Já se pokusim zeptat se novýho šéfa ,jestli by mě nedal aspoň náhrdní volno.Kdyby dal dovču to bych se divil.A na to přihlášení mám eště čas,takže se určitě ozvu.A to musim eště zlomit maminu.Ta prostě musí jet semnou.Spíš semnou počítejte,doufám,že to nedopadne jako včera na Lipnici.To bylo pro mě fiasco.:papa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka:super:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já bych docela jel.Ale mám problém.Od 1 září nastupuju do jinýho zaměstnání, a tak asi určitě nedostanu volno,abych mohl jet už v pátek.Co by se stalo ,kdybych přijel až v sobotu?V každym případě už bych spal v autě nebo ve stanu.Komůrky už budou určitě obsazený. Já se pokusim zeptat se novýho šéfa ,jestli by mě nedal aspoň náhrdní volno.Kdyby dal dovču to bych se divil.A na to přihlášení mám eště čas,takže se určitě ozvu.A to musim eště zlomit maminu.Ta prostě musí jet semnou.Spíš semnou počítejte,doufám,že to nedopadne jako včera na Lipnici.To bylo pro mě fiasco.:papa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka:super:potlesk:papa

v patek je přijezd mezi 00:01 až třeba vnoci nebo v so ráno ,dojed po praci ja to taky tak řešim.

Ad Lipnice ,odpověděl jsem ti v tom vlákně o srazu na Vysočině.:papa

[upravil dne 19/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já bych docela jel.Ale mám problém.Od 1 září nastupuju do jinýho zaměstnání, a tak asi určitě nedostanu volno,abych mohl jet už v pátek.Co by se stalo ,kdybych přijel až v sobotu?...

Ahoj, nestalo by se vůbec nic, ale podstatné je stihnout odjezd kolony do Dvora Králové. Ta má odjíždět v 9:00. Počítej ale také s určitou dobou na registraci v kempu. Případně by šlo se k nám připojit až ve Dvoře Králové nad Labem, ale to by jsi přišel o krásnou a dlouhou kolonu Peugeotů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nebude vadit tak přijedu v sobotu na náměstí do Dvora, protože v pátek nemůžu a časově to vychází tak akorát na to námko. A v sobotu večer musim zas odjet tak se chci zeptat kterýn platby se na mě vztahujou, určitě orienťák a pak netušim.... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

Pokud to nebude vadit tak přijedu v sobotu na náměstí do Dvora, protože v pátek nemůžu a časově to vychází tak akorát na to námko. A v sobotu večer musim zas odjet tak se chci zeptat kterýn platby se na mě vztahujou, určitě orienťák a pak netušim.... Díky

Záleží na tom, zda budeš konzumovat večerní prasátko. Ale protože Medvěd je na dovolené a takovou variantu jsme zatím nepočítali, rozmysli si, zda budeš maso chtít a až bude Medvěd, napíšeme celkovou částku za orienťák a maso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Záleží na tom, zda budeš konzumovat večerní prasátko. Ale protože Medvěd je na dovolené a takovou variantu jsme zatím nepočítali, rozmysli si, zda budeš maso chtít a až bude Medvěd, napíšeme celkovou částku za orienťák a maso.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kohlla

Původně zaslal: Peta

Záleží na tom, zda budeš konzumovat večerní prasátko. Ale protože Medvěd je na dovolené a takovou variantu jsme zatím nepočítali, rozmysli si, zda budeš maso chtít a až bude Medvěd, napíšeme celkovou částku za orienťák a maso.

Díky moc

Zatím to vypadá takto:

    [*]Každá noc v kempu 100,-- (nezáleží na typu ubytování, dítě do 6ti let zdarma),

    [*]páteční večeře 60,-- (guláš, jinak možnost výběru z jídelníčku),

    [*]sobotní snídaně 40,-- Kč,

    [*]účast na orienťáku 100,-- za auto (POZOR, asi některým budeme vracet),

    [*]sobotní maso na lorně plus další náklady na sraz 200,-- (řádní členové 150,--, dítě od 6ti do 12ti let za polovinu),

    [*]nedělní snídaně: 40,-- Kč.

    [/list=1]

    Ale pravdou zůstává, že hlavní organizátor je v Rumunsku a hlavně se k tomu bude muset vyjádřit on, třeba si já něco špatně pamatuji. NIKDO se ale nemusí bát, že by přišel o nějaké peníze - pokud přeplatí, bude mu to na srazu vráceno. A naopak - pokud bude mít nedoplatek, budeme to od něj "vymáhat" :D

    [upravil dne 21.8.07 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...