radim.1008 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 Pěkná práce, jako strojař oceňuji kvalitu provedení Dokonce i v laku Citovat
Vítek1 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 taky by se me libily ale nemam to kde skladovat Citovat
Gabriel 307 Odesláno 29. červenec 2012 Odesláno 29. červenec 2012 vypadají super,na kolik to vyšlo? Citovat
machulda Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 Nedavno jsem si taky delal staci 6 kusu 160cm kulatiny jeden spalek na pulku a 6 kusu 160 hrebiku.. A v případě potřeby podložíš druhým špalkem na půlku, a používáš jako lavičku:D:super Citovat
h4wk3y Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 od te doby, co mi najezd z pod auta pri sjizdeni vyletel a zastavil se o moji holen, tak uz najezdy nechci ani videt.... fujtajxl, to bylo sprostych slov.... Citovat
Milan+ Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 taky by se me libily ale nemam to kde skladovat skladovat to lze jednoduše zavěšené,takhle je mám v garáži Citovat
chuck11 Odesláno 3. leden 2014 Odesláno 3. leden 2014 od te doby, co mi najezd z pod auta pri sjizdeni vyletel a zastavil se o moji holen, tak uz najezdy nechci ani videt.... fujtajxl, to bylo sprostych slov.... a to si auto ovládal z venku Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.