Harosh Odesláno 9. únor 2007 Odesláno 9. únor 2007 Ahoj borci, nemáte někdo zkušenosti se samostmívacím vnitřním zrcátkem? Myslím jak to funguje, jestli je to dobrá věc, jestli to pomáhá v noci a tak. Mám u své 406 nachystanou elektriku pro něj a hodlám si ho pořídit. Sháním zkušenosti a sonduju, jestli se to vůbec vyplatí. Díky Citovat
Ferin007 Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Já to mám, dobrá věcička, předtím sem musel dycky to zrcátko ručně sklápět. Auta za sebou tam vidíš dobře i dál, akorát tě vůbec neoslňujou. Citovat
Freedy Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Jo jo je to výborný mám ho v 605 taky a nemusim se starat s nějakym překlápěnim, když to do mě někdo pere zezadu. Citovat
P607Olda Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Je to výborné. [upravil dne 10.2.2007 P607Olda] Citovat
MPavel Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Dopručuji. Perfektní věc. Zatmavování je i vypínatelný takže když pojedeš ve dne za sluníčka, jednoduše to vypneš a vydíš normál. V noci zapneš a nemusíš se o nic starat... Citovat
navpoint Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 ahojte. A dalo by se to dát i do 306? případně kde se to dá sehnat? díky:papa Citovat
Ferin007 Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Dát si to můžeš klidně i na kolo, ale kde to koupíš, to můžu jen hádat. Originál asi u Peugeota a nějaký generický v autoprodejnách. Citovat
Harosh Odesláno 10. únor 2007 Autor Odesláno 10. únor 2007 Borci, díky za info o zkušenostech, du do toho. Koupit to není problém, nový stojí 4200,- a půár vrakáčích v čechách je maj \"běžně\" a na dobírku, cena od 500 do 1000,- Citovat
bagr Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Asi otázka pro ty, kteří to zrcátko menili. Jsou od sebe nějak vizuálně odlišné?? Myslím tím jestli na vrakovišti přijdu pouhým okem u namontovaného zrcátka na to,že je elektrochromatické. Citovat
Harosh Odesláno 10. únor 2007 Autor Odesláno 10. únor 2007 přijdeš na to hned, to elektrický má pod sklem tlačítko a kontrolku a není tam ta packa na vyklápění. Hlavní znak je, že rámeček kolem skla je dole tlustčí než u manuálního zrcátka. Citovat
OK406 Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Můžete dát někdo prosím nějaké fotky toho zrcátka?? Dík Citovat
bagr Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Fotku nemám, ale zajímavost. V katalogu je tohle elektrochromatické zrcátko uvedeno pro 406 a 605 pod stejným kat.číslem /8148WC/. Takže je identické pro oba modely a tudíž i větší šance na vrakáči. [upravil dne 10/2/07 bagr] Citovat
OK406 Odesláno 10. únor 2007 Odesláno 10. únor 2007 Takže to tlačítko je pod zrcátkem? místo toho té překlápěcí páčky?? Jestli jsem tomu dobře porozuměl?? A místo té páčky je tlačítko? A odkud jde elektrika? A jak se připevní?? A taky je shodné i na 605.:myslim Citovat
Harosh Odesláno 11. únor 2007 Autor Odesláno 11. únor 2007 připevní se stejně jak manuální. Jdou do něj 3 dráty. Nemám to ověřený, ale myslím, že jeden je mínus, druhej plus 12 V a třetí jde ze zpátečkovýho spínače, protože když zařadíš zpátečku tak ikdyž je zrovna stmavený tak se úplně zesvětlí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.