Jump to content

bagr

Uživatel
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

  Never

1 Follower

About bagr

 • Rank
  Kecka

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1998

Kontakty

 • ICQ
  326636423

Profilové informace

 • Město
  Košice
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Smutné věci se dějí a asi bych to sem nedal nebýt toho že jsem zastavil s tatrovkou za nima tak minutu po nehodě. JEZDĚTE OPATRNĚ
 2. Mohu taky požádat ? Pro manželku. vin: VF38BRHZR81461191 Dík.
 3. Začínám bejt na toho tvýho starouše zvědavej:D.Až budeš mít cestu k nám-se ozvi. A malá prosba- co a jak při vybavování papírú při koupi auta z Čech na Slovač-dyť víš o co mi jde:DKlidně na to založ nový vlákno- určiťě to bude zajímat víc lidí. Pozdrav Erice a dětem.
 4. Zadní destičky by měly být na všechny modely s bubnokotoučem stejný. [upravil dne 31/10/09 bagr]
 5. Na 406ku jsou jen dva typy předních destiček. Nw motor 1,6 a 1,8 jsou trochu menší a ostatní modely mají větší a oblejší.mrkni sem [upravil dne 31/10/09 bagr]
 6. A origo klíč na čep vypadá takhle. Ale nemyslím, že je nutno ho kupovat. Po odjištění se to dá i hasákem.
 7. Ty dva měsíčky pod čepem jsou žlábky a do nich je límeček čepu prohnutej.
 8. Jsi si jistý tím, že jsi ten čep odjistil? V těhlici jsou dva žlábky do kterých se kovový límeček na čepu zaklepává a po jisté době už to není vidět / špína, koroze /. Pokud ten límeček neodjistíš, tak to nepovolíš ani ve svěráku.
 9. Před rokem jsem dával do světelTYHLE žárovky a měl jsem pocit, že do té doby jsem jezdil potmě. Ať už dáš jakoukoliv značku-tak je to investice do tvé bezpečnosti a ta není k zahození nikdy!!
 10. Ty ceny ber s rezervou, je to jen odhad bohužel ne až tak daleko od pravdy. viz.http://www.peugeot-club.com/topic/45387-spastne-startovani-vysoky-volnobeh-406-21td/
 11. Když to dáš do peugeotu, tak to čerpadlo vyndaj /3000,-/ a pošlou ho do některýho z Delphi servisu. Tam vyměněj/cca3000,-/ solenoid /cca 7000,-/ šoupnou to na stolici na nastavení /asi 15000,-/, pošlou ho zpátky, peugeot servis ho namontuje/cca3000,-/ a kde máš jistotu, že to za rok za dva nezačne zas. Buď si najdi příspěvky Buríska ohledně Lucase a jeho výměny za Bosch,nebo si kup nový solenoid a vyměň si ho sám jako já. Jede mi to i bez nastavování a spotřeba ani emise se nezměnili. Jsou to jen čtyři šrouby a přeletování čtyř drátkú.
 12. Celkem vzato se skvěle bavím. Manželka opravdu žirafa není a rozpočet je omezen tak na 2500 Eur. Daná 106ka je za ty peníze opravdu moc. Na druhou stranu je docela problém najít přes net v Čechách a na Slovensku 106 nebo 306 s automatem. Fakt jich tam moc není. Možná poradíte /hlavně české /adresy na kterých hledat.
 13. Ta je zpocená i v naší 406ce s klimou - když má řídit. Kalkulačku už jsem vykuchal i ze svýho. Spíš se mi tam vidí vysoká cena na třináctiletý auto, nemlich trojdveřový. Ale díky za názor.
×
×
 • Create New...