Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

další hádanka - co to je za konektor??


C.J.

Recommended Posts

Původně zaslal: .mycTD

za motorem spis hladina v expanzce. Koukni, jestli na tech dratech neni vyrazeny nejaky cislo

K jaké expanzce?? :o Tam žádnou nemám..

Ale viz odkaz na příspěvek výše jedni tvrdí že to je konektor diagnostiky?! (to měl spíš vést k ŘJ a ne někam do převodovky, ne?)

Další píši že to je pro externí měření otáček nebo snímač horní úvrati setrvačníku..

No v podstatě teda má byt nezapojený.. Takže jsem stále nepřišel na to, jestli má být v tomhle modelu Lambda nebo ne.. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...protoze to muze byt cokoliv:myslim

Zkus na nem vycist to oznaceni. Lambda by mela byt 4dratova (dva kabely po 2dratech). Ja mam D6B a mam ji tam. Kabely k ni by meli vest z kabeloveho svazku , ktery de k RJ.

Mmch snimac polohy vacky (tzn motoru) mam pod vikem rozdelovace

[upravil dne 31.12.06 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: .mycTD

Zkus na nem vycist to oznaceni. Lambda by mela byt 4dratova (dva kabely po 2dratech).

Lambda nemusí mít nutně 4 dráty... u neřízenýho katalyzátoru je jen 3 vodičová (1 signál, 2 vyhřívání)...

jasne, taky nemusi mit vyhrivani vubec. Ja vychazel z toho, ze mam podobny motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt- ale bohužel u frantíků neplatí, že ani u stejného motoru nejsou stejné konektory.... :bojim Jinak pokud k té zástrčce není nikde odpovídající zásuvka, bude to ta kontrolní zástrčka, jinak by se někde válela hnědá zásuvka na připojení (některý jsou ale fakt hezky schovaný :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jinak pokud k té zástrčce není nikde odpovídající zásuvka, bude to ta kontrolní zástrčka, jinak by se někde válela hnědá zásuvka na připojení (některý jsou ale fakt hezky schovaný :D)

No žadnou volnou jsem nenašel, a to jsem motor dole.. Bohužel jsem ani nenašel Lambdu.. ta tam není.. A ani na svodech není místo, kde by šroubovala.. A taky nevím z čeho ty svody vůbec jsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lambda tam určitě není.. Katalýzator tam je prý neřízený, je ale vidět, že je na svody přivařený, orig. to určitě není (a ani si nejsem jistý jestli to je katalyzator - je dlouhý cca 30cm a průměr cca 12cm.. ŘJ je Bosh L3.1 Jetronic Multi-Point..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...