f3Rd@ Odesláno 27. prosinec 2006 Odesláno 27. prosinec 2006 Tak jsem dnes v TV videl asi nejrychlejsi skodovku na svete! Nejaky Anglan nacpal do 120-ky motor V8 4,8L s vykonem 500 koni + nitro (dalsich 300 konicku). Z 0 na 240 km/h za 10 s!! To jem myslim solidni stodvacitka... Citovat
Karel Odesláno 27. prosinec 2006 Odesláno 27. prosinec 2006 Mysliš tady tu http://homepage.ntlworld.com/david.akers/chassis.htm Citovat
f3Rd@ Odesláno 27. prosinec 2006 Autor Odesláno 27. prosinec 2006 Původně zaslal: Karel Mysliš tady tu http://homepage.ntlworld.com/david.akers/chassis.htm jojo, to je presne ona! Diky. Citovat
vix Odesláno 27. prosinec 2006 Odesláno 27. prosinec 2006 Francouzi vymejšlej auta tak, že někam postaví křeslo a okolo něj vymyslí auto. Tenhle šílenec na to jde od lesa - v autě postaví úplně nové auto Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 27. prosinec 2006 Odesláno 27. prosinec 2006 Původně zaslal: vix Francouzi vymejšlej auta tak, že někam postaví křeslo a okolo něj vymyslí auto. Tenhle šílenec na to jde od lesa - v autě postaví úplně nové auto Tady je taky dobrá Shade - Skoda Rapid V8, 6,5L Někde na strankach Tuningu jsem viděl zástavbu motoru z Tatry 613 do Škodovky, normálně ho šoupli dozadu, zapadnul tam jako by tam patřil:D [upravil dne 27/12/06 Radek Hurvajz] Citovat
John Odesláno 27. prosinec 2006 Odesláno 27. prosinec 2006 Tu Škodovku co tam má motor z Tatry 613 jsem videl v pohybu a strasný monstrum.... Citovat
raspa Odesláno 27. prosinec 2006 Odesláno 27. prosinec 2006 Decentní úpravy ano , ale co je moc to je moc , neřehání to ? Citovat
Fusion Odesláno 28. prosinec 2006 Odesláno 28. prosinec 2006 Ve 110R s motorem z T613 sem dokonce jel. Prej to bylo normální pro závody do vrchu. Citovat
Oliver Riedel Odesláno 28. prosinec 2006 Odesláno 28. prosinec 2006 Tak to obrmazec,takový paskvil,a pak jsme národ super tunerů Citovat
Guest chmeldaGTI Odesláno 31. prosinec 2006 Odesláno 31. prosinec 2006 tak to je RACHOTT !!! nevim estli bych se tim vůbec chtěl svýzt..... Citovat
Mischak Odesláno 31. prosinec 2006 Odesláno 31. prosinec 2006 Původně zaslal: chmeldaGTI tak to je RACHOTT !!! nevim estli bych se tim vůbec chtěl svýzt..... Jak tě znám tak chtěl! Citovat
Petr 406 red Odesláno 31. prosinec 2006 Odesláno 31. prosinec 2006 Je to ale pořád škodovka........... ze škodovky se auto prostě neudělá Citovat
OK406 Odesláno 31. prosinec 2006 Odesláno 31. prosinec 2006 V knize Grand Prix Brno je uvedeno, že do Škody 130 RS dali motor z Chevrolet Camaro. Takto upravená Š130RS normálně závodila v USA na oválech a okruzích. Tak to muselo být svezeníčko:myslim:myslim:myslim Citovat
oni Odesláno 3. leden 2007 Odesláno 3. leden 2007 hele chlapy mrknete na tu zadni napravu u ty sedy 120,co je to zac!!! Citovat
Vvitty Odesláno 3. leden 2007 Odesláno 3. leden 2007 Původně zaslal: vix Francouzi vymejšlej auta tak, že někam postaví křeslo a okolo něj vymyslí auto. Tenhle šílenec na to jde od lesa - v autě postaví úplně nové auto no vidis, a amici vezmou misto kresla rovnou gauc z obyvaku Citovat
f3Rd@ Odesláno 4. leden 2007 Autor Odesláno 4. leden 2007 Původně zaslal: oni hele chlapy mrknete na tu zadni napravu u ty sedy 120,co je to zac!!! Myslim ze je z Jaguara.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.