Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Dobrý večer ve spolek.

Mám takovou prosbu. Nevíte někdo zda jde napořád vypnout klimatizace tlačítkem na přístrojovce. Mám automatickou klimu starší model P406 2.0 16V a vím, že to jde částečně přepnutím na ECO. Ale když v létě přijdu do auta tak se klima sama přepne do AUTO a to nechci. Děkuji :roll

Odesláno

Do nějakého času (asi 15 min?) po vypnutí to zachová ten stav, jak jsi měl za jízdy. Ale pak vyhodnotí venkovní teplotu a chce ti udělat co nejlepší podmínky. Možná by pomohlo vypínat to ve stavu MANUAL, ale to pak zase nereguluje.

[upravil dne 17.12.2006 P607Olda]

Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

Možná by pomohlo vypínat to ve stavu MANUAL, ale to pak zase nereguluje.

Nepomohlo :( Taky mě to rozčiluje, že nějaká blbá bedna se mi snaží vnutit něco, co nechci! :D

Odesláno

Mám stejnou 406 a klimatizaci vypneš (úplně), když tlačítko manuál máčkáš na jeho levou stranu. Tím vypneš klimatizaci. Do provozu ji dostaneš stisknutím tlačítka AUTO.

Odesláno
Původně zaslal: Peta

Bohužel, když auto usoudí, že se má klimatizovat, aby Ti bylo dobře, tak klimatizuje (pochopitelně platí pro digi klimu) :(

To jako že se sama zase zapne jo?? No to bych ji to vysvětlil:D:D:D Jak muže auto vědět co Já zrovna chci, že by ti Frantíci byli v tomhle tak napřed:myslim:myslim

Ještě že mám manuální klimu:)

[upravil dne 17/12/06 Radek Hurvajz]

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Peta

Bohužel, když auto usoudí, že se má klimatizovat, aby Ti bylo dobře, tak klimatizuje (pochopitelně platí pro digi klimu) :(

To jako že se sama zase zapne jo?? No to bych ji to vysvětlil:D:D:D Jak muže auto vědět co Já zrovna chci, že by ti Frantíci byli v tomhle tak napřed:myslim:myslim

Ještě že mám manuální klimu:)

[upravil dne 17/12/06 Radek Hurvajz]

Pokud máš digitální klimatizaci (tlačítko AUTO), tak se ti klimatizace sama zapne, pokud je velký teplotní rozdíl venkovní a vnitřní.:super:super:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: OK406

Pokud máš digitální klimatizaci (tlačítko AUTO), tak se ti klimatizace sama zapne, pokud je velký teplotní rozdíl venkovní a vnitřní.:super:super:D:D:D

Tak ještě jednou, už to tady napsal P607Olda:

Pokud do 15ti minut po vypnutí zapalování opět nastartuji, digitální klimatizace si pamatuje poslední nastavení. Pokud nastartuji později, klimatizace porovna teplotu nastavenou, vnější a uvnitř auta a podle toho si rozhodne, jestli se zapne nebo ne. A zapne se i v případě, že byla vypnutá.

Odesláno

Ještě vyzkouším tu radu s tím tlačítkem manuál na levou stranu. Tím tlačítkem myslíš to co ovládá ventilátor ?

Když jsem se dívál na displey od klimatizace tak tam je i symbol OFF. Mě se ale rožíná jen ECO nebo AUTO nebo nic.

Dík:myslim

Odesláno

Jak jsem ti to popisoval, tak to tlačítko zmáčneš, jakmile nastartuješ a ona se ti klima sama vypne. Pokud by si měl je klimatizaci a tlačítko A/C, tak se ti sama klimatizace nezapne. Ale máš automatickou digitální klimatizaci, tak jak už název říká automatická, tak se ti sama zapne a jak ti tu píší ostatní členové P-C, tak si hlídá vnitřní a venkovní teplotu, tak, aby si měl komfort. Rozumíš již tomu?? A máš vlastně manuál k P406 ????:myslim:myslim:myslim

Odesláno

tak ja este len taky maly dotaz ze ci je normalne ze sa klima zapina aj ked je vonku 1C(ked je vonku 30C a v aute mam nastavenych 21C tak to je jasne ze je to normalne ze sa sama automaticky aktivuje ale...) a v aute je dajme tomu dakych cca 10C a nastavenych mam 24C tak tiez sa musi zapinat??? mne sa to zapina a nechapem naco ked na kurenie staci aby isli ventilatori a to kludne aj bez klimi nie??? mam novu 406 a robi to len niekedy po starte aj ked som pri vypinani motoru mal vypnutu klimu teda A/C na tom LCD. ale asi to bude robit to co ste tu popisovali ze pohodlie pre sofera... :myslim:D

Odesláno

Je to normalne, zapina sa aj mne a je to kvoli tomu,ze sa potom rychlejsie odhmlievaju okna. /fakt to funguje/ Ale ked ju nechcem, vypnut sa urcite da , bol by to nezmysel, keby sa zapinala kedy ona chce!! Aj ked po nastartovani vyhodnoti, ze by bolo dobre ju mat zapnutu a zapne sa sama, stlacenim A/C ju manualne vypnem a ostane vypnuta. /az do dalsieho nastartovania/

Odesláno

Páni, treba vyčistiť čidlo ktoré vyhodnocuje teplotu ovzdušia vo vnutri. Ten \"sersám\" je pri osvetlení priestoru(pri spätnom zrkadle). A je to pod tou mriežkou. Taký malý ventilátorček nasáva vzduch a prechádza to cez čidlo. Je dosť zaprášené prachom. Mal som problém s ventilátorom kúrenia, tak som hladal všade podľa schemy. Mimo iného som rozobral aj tento snímač ale nie celý len aby som očistil s jemným štetečkom to čidlo. Mám pocit že to reaguje lepšie.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...