Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Mám 406 2.0 hdi rok 00 a poškodil jsem oba dva,takže jsou tam dva,navazujou na sebe,jsou tam v plechu ty plíšky,co do nich jdou něco jako samořezy.Každý kus má 4 díry,ten první od čela auta má obdélníkový výřez ,tan druhý je bez výřezu.Pokud bys chtěl foto,bude to chvíli trvat,páč zítra odjíždím na 14 dní pryč,tak jedině někdy potom.

Odesláno

no to je to co jsem si predstavoval :) ze jsem to nenasel v mym katalogu ND ?:myslim asi to bude tim ze jsem to tolik nehledal :D Dik

  • O 6 let později...
Odesláno

Hoj kluci nevíte někdo jaké je origo označení krytu pod motor pro 2,1TD? Jsou tam dva nebo jeden v kuse? V service boxu jsem našel jenom jeden, ale některé obchody mají dva s označením přední a zadní, což mi hlava nebere :). Díky

  • O 3 roky později...
Odesláno

Zdravím vás, trochu oživím mrtvolku :)

Koukal jsem do serviceboxu, že podle VIN bych měl mít kryt pod motor (ten pro benzín), ale já ho tam nemám. Koupil bych ten z Kelly, jenom jsem se chtěl zeptat, zda mě tam může čekat nějaký překvapení, respektive servis. Jestli jsou u toho nějaký šrouby nebo úchyty nebo tak něco. Děkuji vám.

Odesláno (upraveno)

Podle VIN jsem kryt na své 1.8 prodané v Dánsku od výroby neměl, ale po určitých problémech jsem ho koupil od nějakých poláků za asi 700kč. Šrouby u něho však nebyly. Asi by se to nechalo nějak dobastlit z domácích zásob šroubů a matiček, ale zašel jsem nakonec do Peugeotu a koupil přímo šrouby a matky na to určené. Stálo mě to asi 250kč. Stejně mi to však nešlo namontovat, protože jsem nevěděl, jak tam ty různé matky do kastle zachytit, tak jsem to nechal dvornímu mechanikovi a ten to namontoval. Říkal pak něco o tom, že musel předělat nějaké závity v kastli, že tam nebyly metrické závity, nebo tak něco... 

Pokud jsi ho tam od výroby měl, tak by tam teoreticky měly v kastli ty šrouby a matky být a pak už by jen stačilo nasadit kryt a našroubovat něčím, co se najde v každé dílně. Já ho od výroby neměl, takže jsem měl v kastli pouze prázdné otvory pro ty různé příchytky.

 

Upraveno uživatelem mjtwister

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...