KoudaK Odesláno 18. listopad 2017 Odesláno 18. listopad 2017 @Weri 605 zítra je v pivovaru velké Popovice den otevřených dveří.. Prohlídka je v 13:00... Citovat
KoudaK Odesláno 18. listopad 2017 Odesláno 18. listopad 2017 V 15. 9. 2017 at 17:00, Michal11 napsal: Koudáku , nemyslel si náhoudou Hoštice - Heroltice ? Holice jsou u Pardubic a Olomouc - Holice . @Michal11 jo máš čéče pravdu.. Citovat
Weri 605 Odesláno 19. listopad 2017 Odesláno 19. listopad 2017 před 8 hodinami, KoudaK napsal: @Weri 605 zítra je v pivovaru velké Popovice den otevřených dveří.. Prohlídka je v 13:00... To je super.. tak já si doma taky votevřu... díky Koudy.. Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. listopad 2017 Odesláno 20. listopad 2017 Musim rict, ze letos me z Ceskeho Krumlova nejvice zaujala krizova cesta s vyhledem na cely Krumlov. Je to sice faaaaaakt do kopce, ale zdolali jsme to s manzelkou a s detma ve veku 2 a 4 roky. Ta mladsi (rozmazlena) se skoro celou cestu nesla, ale ta starsi to statecne vytapala nahoru a i dolu. Klobouk dolu pred ni, sam jsem toho mel chvilema plnej knedl, a klobouk dolu i pred Adel, ktera nesla Carlose, smejd malej se nechtel nest u taty...... Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 nemate nekdo nejaky zajimavy tip na vylet s detmi o tomto vikendu v dosahu Praha a Stredni Cechy? Citovat
OK406 Odesláno 25. listopad 2017 Autor Odesláno 25. listopad 2017 Scratch, kdyby bylo slunečné počasí, doporučil bych vám, se podívat na rozhlednu Kleť. To by si potom říkat něco o kopci. Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. listopad 2017 Odesláno 26. listopad 2017 @OK406 tak uz jsme s Adelou s kocarem zdolali trosku vetsi kopce v Alpach, takze Klet nas nerozhodi, ale v patek prselo, takze jsme jen dojeli na parkoviste, omrkli a jeli zpatky. Citovat
KoudaK Odesláno 26. únor 2018 Odesláno 26. únor 2018 Neplánuje někdo zítra navštívit muzeum v Pardubicích kde je do 4.3. velká výstava zbraní? Citovat
MilanF1 Odesláno 26. únor 2018 Odesláno 26. únor 2018 Plánuji návštěvu celou zimu ... a ještě jsem tam nebyl. zítra bohužel ne ... Citovat
Béďa Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 no, já bych i šel, ještě jsem tam nebyl a mám to kousek.. Citovat
KoudaK Odesláno 1. březen 2018 Odesláno 1. březen 2018 V 26. 2. 2018 at 14:06, KoudaK napsal: Neplánuje někdo zítra navštívit muzeum v Pardubicích kde je do 4.3. velká výstava zbraní? Stálo to za to,mooooc pěkná výstava.. A cestou dom za @radim.1008 pro šlupky pro Marťu a den v (_._) a parťák o 330 km bohatší.. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
Pepito Odesláno 2. březen 2018 Odesláno 2. březen 2018 Dnes se jdu podívat na výstavu modelů na výstavišti Flora Olomouc https://www.flora-ol.cz/akce/for-model-2018 Péťa ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 2. březen 2018 Odesláno 2. březen 2018 (upraveno) My zítra (v sobotu 3.3.) do Národního technického muzea a na Mumie světa. Jestli se chce někdo přidat... Upraveno 2. březen 2018 uživatelem Péťa Pepito ohodnotil 1 Citovat
Béďa Odesláno 2. březen 2018 Odesláno 2. březen 2018 @KoudaK měl ses stavit na kus řeči.. tak budu asi muset udělat sraz v PCE s možností zajít na prohlídku, jinak se tam asi nepodívám.. radim.1008, regius a Péťa ohodnotil 3 Citovat
KoudaK Odesláno 2. březen 2018 Odesláno 2. březen 2018 (upraveno) @Béďa no nic ve zlým... Ale zítra máš poslední možnost jestli se chceš kouknout na pořádný bouchačky... Ale s tím podzimním srazem v PCE je to dobréj nápad... Upraveno 2. březen 2018 uživatelem KoudaK Citovat
Pepito Odesláno 2. březen 2018 Odesláno 2. březen 2018 Pár fotek z výstavy a pak super koncert Queenie Péťa ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.