Jump to content
Sign in to follow this  
gogogo

sitič

Recommended Posts

Zdravím na sitič my autí točí 2000,není to moc kolik točí vám?

peugeot 205 1.4 55kw,jo a chtěl jsem se zeptat,jak je sání před vstupem do filtru,ten plastovej tubus do kterýho je napojený přisávání teplýho vzduchu od kolen výfuku,no tak v tom plastu mám pár navrtanejch děr(ruzně cik cak po cele delce) nevým jestly si někdo hloupě hrál a nebo je to origo,já jenom aby to blbě nesálo,skustesy navrtat trubku od vysavače,jak bude sát.Ale jinak auto jede jako drak,jen mě to zajímá.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, 2000 je opravdu mooc! Mělo by to být kolem 1400ot. Nejspíš bude někde závada. Ty díry jsou tam schválně od výroby! Taky jsem se tu na to nedávno ptal, je to prý kvůli nějakým rázům tlaku nebo co!

Jak dlouho ti to točí těch 2000? Mě to po nastartování hodí na cca1400 a asi po 30s to spadne na cca 1000. Jak se motor chová při jízdě za tepla/studena. Jinak je vše v pohodě??

Share this post


Link to post
Share on other sites

no přes minutu určite,jinak volnoběch mám tak zhruba jako ty sitič,auto mám necelejch 14 dní,teprv se v tom budu hrabat,jako pjest na oko je jasný že mi to kurvý krokověj motorek,nepouští my plyn na ten dorazovej šroubek ani když je ohřátej,takže to chci všechno vyrvat včetně vstřikovačky a vyčistit to atd.jestly něco...,jak už to tak býva asi budu hledat na nesprávným místě a příčina bude někde..no,jinak kolik by stal ten motorek novej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

2000 mám taky na sitiči, mě to přijde normální, protože na škudce jsem měl i víc, mám motor 1,4 a karbec, sitič vypínám když uznám za vhodné, bo mám manuální sitič na manuální turbopáčku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×