Jump to content

michal.doubravsky

Uživatel
 • Content count

  169
 • Joined

 • Last visited

  Never

About michal.doubravsky

 • ID člena 2953
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 205
 • Rok výroby
  1989

Kontakty

 • ICQ
  337648723

Profilové informace

 • Město
  Olomouc
 • Stát
  Česká republika
 1. Chlazení a teplota motoru 1,6 GTI

  Termostat 87 nebo 89 °C, nejsem si teď jistý. Ručka se drží při běžném provozu asi na 83 °C. Při stání se teplota vyšplhá na 89 °C a spustí se ventilátor, dál už teplota nejde.
 2. huraa-poradte co poridit

  To p!nk p!ggy: Tak ty jsi taky na Symbianfóru?
 3. Čirá optika

  Ty světla mají evropskou homologaci, takže myslím bez problému. Evropska ti v CR moc nepomuze :myslim:myslim Co vím, tak stačí homologace. Na zrcátkách mám taky E3...a stačí to. Pokud by ty světla měly atest jen pro určitý stát, tak samozřejmě platí jen v tom státu, ale jelikož mají homologaci, tak je můžu používat v celé Evropě.
 4. Čirá optika

  Ty světla mají evropskou homologaci, takže myslím bez problému.
 5. Čirá optika - levně

  Myslím, že stačí, když mají homologaci.
 6. spotřeba oleje

  Mám GTI a mezi výměnami taky nedolévám.
 7. gps modul

  Taky mám LD-3W a naprostá spokojenost. Používám ho se softwarem Smartcomgps na geocaching a v autě s TomTomem. Citlivost parádní, signál chytneš i v budově. Jestli máš N70, tak na tutu verzi symbianu seženeš software pro navigaci úplně v pohodě někde na netu. Jestli ne, tak mi napiš soukromou zprávu.
 8. 205 1124 44KW brzdové hadičky

  Tak brzdové hadice dozadu na GTI z Favorita opravdu nepasují, o víkendu jsem se na to díval. Bohužel originál hadice prodávají jen ty delší, ty krátké k třmenu jsem nikde nesehnal.
 9. zase zadní náprava

  Čepy by měly být stejny, protože jsou prý kotouče a bubny záměnné.
 10. diagnostika 205 GTi

  Zkus rozdělat palubovku, jestli tam máš tu žárovku. Já když jsem kupoval auto, tak jí radši někdo vytáhl, aby to nesvítilo. Pak můžeš zkusit závadu vyblikat klíčkem. Probíralo se to tady: http://www.peugeot-club.com/topic/13453-205-gti-katalyzator---ano-nebo-ne/ [upravil dne 13/3/07 michal.doubravsky]
 11. 205 1124 44KW brzdové hadičky

  Tak jsem se díval pod auto a brzdové hadice na zadní nápravě jsou na každé straně 2. Jedna krátká, která vede do třmenu, potom kus brzdové trubky, která vede do další hadice, která je delší. Byl jsem se ptát v obchodě na zadní hadičky na favorita a donesl mi docela krátky. Jak to teda je? Zadní z favrita pasují k tomu brzdovému třmenu a přední z favorita pasují místo těch delších? Potřeboval bych to vědět, jelikož chci v týdnu měnit zadní nápravu a chtěl bych rovnou udělat i ty hadice.
 12. 205 1124 44KW brzdové hadičky

  Jen se chci ujistit, že ty brzdové hadičky z favorita pasují i na zadní kotoučovou nápravu? Mělo by to být stejné, že? A jestli jsou přední i zadní hadičky stejné, nebo musím ty z favorita koupit na zadní nápravu? Díky [upravil dne 12/3/07 michal.doubravsky]
 13. Dlouha noc...

  To je natáčeny mobilem, ne?
 14. Já jsem dával, když mi tekl chladič přípravek Novastop radiator a taky bez problémů.
 15. 205 Mi-16 na prodej...

  Ale předělávat takovy auto na plyn
×