Jump to content
Sign in to follow this  
Nerina

Už ho mám taky

Recommended Posts

Tak hlásím, že už mám pažoutka doma.:papa:super Je to 307, 1.6 16V benzín, r.v. 2004, stříbrný. Už jsem s ním najela asi 500 km. Přivezla jsem ho 29.6., takže jsem využila poslední levnou příležitost, ať se na dálnici předvede. Nikde nic neklepe, volant se nechvěje;), rádio hraje jak o život :D Vytáhla jsem z něj 180 jako nic, na další pak už nebyl prostor. Jinak když jezdím podle pravidel, tak mi ukazuje mimo město průměr 5,3l/100, což mě docela příjemně překvapilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... jen je to 307SW 1.6HDi/80 kW - a po prvních 20 000 km (dnes jsem byl na první servisní prohlídce) mi zatím dělá jen a jen radost!

Až se nám teď ve středu narodí další dva kluci a já si je někdy v následujících dnech povezu v Pažoutkovi domů, snad se mi konečně podaří udělat pár fotek všech těchhle našich nových přírůstků a pak sem něco z toho dát.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A poté, co se dnes ráno narodili, byla maminka moc šťastná, neb na základě všech těch předchozích ultrazvuků se už smířila s tím, že bude doma sama na čtyři chlapy - a ejhle, nakonec jsme se dočkali i princezničky, která tak bude mít doma kromě stejně starého bráchy i Velkého Bráchu.

Jak se sem ale vkládají obrázky? Fotku našeho nového autí sice ještě nemám (jelikož jsme sem kvůlivá parkování na ulici vzali naší starou dobrou Ochcávku, Pažoutek odpočívá v garáži a čeká, až si pojede pro maminku i s dvojčatami), ale děti jsem už alespoň provizorně mobilem vyfotit stihnul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Nerina : přeju hodně pohodových km a ať ti věrně slouží.

2 LuvošK : gratuluju a všem hodně zdraví a přiměřeně štěstí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×