Přejít na obsah
Nerina

Už ho mám taky

Recommended Posts

Tak hlásím, že už mám pažoutka doma.:papa:super Je to 307, 1.6 16V benzín, r.v. 2004, stříbrný. Už jsem s ním najela asi 500 km. Přivezla jsem ho 29.6., takže jsem využila poslední levnou příležitost, ať se na dálnici předvede. Nikde nic neklepe, volant se nechvěje;), rádio hraje jak o život :D Vytáhla jsem z něj 180 jako nic, na další pak už nebyl prostor. Jinak když jezdím podle pravidel, tak mi ukazuje mimo město průměr 5,3l/100, což mě docela příjemně překvapilo.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

... jen je to 307SW 1.6HDi/80 kW - a po prvních 20 000 km (dnes jsem byl na první servisní prohlídce) mi zatím dělá jen a jen radost!

Až se nám teď ve středu narodí další dva kluci a já si je někdy v následujících dnech povezu v Pažoutkovi domů, snad se mi konečně podaří udělat pár fotek všech těchhle našich nových přírůstků a pak sem něco z toho dát.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A poté, co se dnes ráno narodili, byla maminka moc šťastná, neb na základě všech těch předchozích ultrazvuků se už smířila s tím, že bude doma sama na čtyři chlapy - a ejhle, nakonec jsme se dočkali i princezničky, která tak bude mít doma kromě stejně starého bráchy i Velkého Bráchu.

Jak se sem ale vkládají obrázky? Fotku našeho nového autí sice ještě nemám (jelikož jsme sem kvůlivá parkování na ulici vzali naší starou dobrou Ochcávku, Pažoutek odpočívá v garáži a čeká, až si pojede pro maminku i s dvojčatami), ale děti jsem už alespoň provizorně mobilem vyfotit stihnul...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×
×
  • Vytvořit...