EfraimCash Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 Dobrý den ve spolek, řeším aktuálně výměnu napravnice, všechno ostatní mám odstrojené, a už pouze zbývá demontáž samotné nápravnice, poslední 4x E16 torx, jeden šel trochu hůř ale podařilo se, ale tento za boha nejde povolit. Nějaké rady kudy se dostat na šroub ze shora abych ho mohl prostříkat uvolňovačem ?? viz foto Citovat
oddie Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 Na to žádné prostříkání nepomůže. Uřízl bych jej flexou, sundal nápravnici, pahýl ohřál indukcí doruda a pak půjde vytočit treba stiskačkami, nebo na něj navařit matici.. Pepito a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Vena garážmistr Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 Jak píše oddie, tady nemáš šanci čímkoliv prostříkat když povolí a začneš vytáčet tak to chce půlkola ven a čtvrtkola zpátky aby pokud to jde jsi ten rez pokud možno odrolil dřív než se zadře v závitu matice. Nebo zkusit pokud je k dispozici indukce tak nahřát ještě než začneš povolovat. A chce to pořádnej vercajk na tohle golovka za tisícovku i s cestou nestačí. Hafity ohodnotil 1 Citovat
Hardy Zálezlice Odesláno 27. duben 2025 Odesláno 27. duben 2025 Ano, jediné řešení je autogen ,nebo indukce. Čau. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.