Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Potřebuju vědět komu patří ten klučina, jmenuje se Marek a je z Prahy, dcerka se sním seznámila na srazu a chce si s ním psát. Kdo to ví??? Jezdí v modré 406 Break

[upravil dne 11/9/06 Radek Hurvajz]

Můžu si s těma dítkama taky dopisovat????? :myslim

:D:D:D:D

Tatko!mas vlastni!!!

Odesláno
Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Potřebuju vědět komu patří ten klučina, jmenuje se Marek a je z Prahy, dcerka se sním seznámila na srazu a chce si s ním psát. Kdo to ví??? Jezdí v modré 406 Break

[upravil dne 11/9/06 Radek Hurvajz]

Můžu si s těma dítkama taky dopisovat????? :myslim

:D:D:D:D

Proč né, ale asi dostaneš košem :D:D:D:D
Odesláno
Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Vertex

Myslíš, že na mladýho nemám, jo??? :grr:D:D

Zkus na něj karamelky.

Vectore Vectore, myslel jsem to v závislosti na slečně, tzn. jestli mu sahám aspoň po kotníky, abych mu jí třeba na dopisování přebral.

Karamelky ale zkusím na slečnu :D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Vertex

Myslíš, že na mladýho nemám, jo??? :grr:D:D

Zkus na něj karamelky.

Vectore Vectore, myslel jsem to v závislosti na slečně, tzn. jestli mu sahám aspoň po kotníky, abych mu jí třeba na dopisování přebral.

Karamelky ale zkusím na slečnu :D:D:D

No tak prej karamelky nejí:P:P, sem se ptal a prej máš přijít s něčím lepším:D:D:D
Odesláno

:D Koukám, že se tu Vertex trápí a neví, čím by holčičku zaujal. :aut

Tak co třeba zkusit v sobotu nebo neděli si přivstat a podívat se na reklamy, které jdou u pohádek a pořadů pro mrňata. :super Tam stopro najdeš inspiraci a hlavně - budeš IN !!! :D

Odesláno

Musím poděkovat za supr víkend se lvíčkama. Nemělo to chybu, jak příprava, organizace, počasí, zkrátka supr.

Takže dík Medvědovi, Peťovi, Minimaxovi.

Odesláno
Původně zaslal: Dariska

Můžu si s těma dítkama taky dopisovat????? :myslim

:D:D:D:D

Vertexi, Vertexi, Tobě nestačí růžovej ručník a snowboardový boty? :D

To víš Vertex je nepolepšitelnej..... :D :D :D

Odesláno
Původně zaslal: Dariska

Tak to máš jako já,taky jsem si doma udělal srandu,že mám pěknou fotku... :D:D

Jojo nejsi asi jediný, napadlo mě to stejné a mamka jen převracela oči.

Třeba takhle převracela oči? :D

post-0-14109594836095_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...