Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Červený Kostelec 2006


Recommended Posts

Sice je to hóóóóódně dopředu (Šebetov je ještě daleko před námi), ale protože se blíží období dovolench, dovoluji si upozornit, že jsem dnes hovořil s p. Hrstkou (majitelem campu Brodský u Červeného Kostelce www.campbrodsky.cz) a PŘEDBĚŽNĚ jsem zamluvil pro náš sraz termín 8. - 10. 9. 2006

Dotaz zní - je o další sraz v Červeném Kostelci zájem nebo to mám VČAS zrušit???

Program by byl podobný jako loni - v pátek sraz, v sobotu dopoledne příjezd opozdilců, pak orientačně-poznávací výlet, večer krůta nebo pašík a v neděli volné rozptýlení účatníků směrem k domovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no Medvede je to opravdu hoooodne dopredu, mam nekde na prelom srpen/zari naplanovanou jednu akci v Milovicich, takze pokud se to nebude prekryvat tak bych dorazil. Bohuzel jeste neznam definitivni datum. Vic Ti zatim rict nedokazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

dovoluji si upozornit, že jsem dnes hovořil s p. Hrstkou (majitelem campu Brodský u Červeného Kostelce www.campbrodsky.cz) a PŘEDBĚŽNĚ jsem zamluvil pro náš sraz termín 8. - 10. 9. 2006

Méďo, pokud si vzpomínám, byli jsme domluveni, že ten termín zamluvím já. Tak jsem i udělal (neboť své sliby plním).

Teď to vypadá, že se ani neumíme domluvit mezi sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

dovoluji si upozornit, že jsem dnes hovořil s p. Hrstkou (majitelem campu Brodský u Červeného Kostelce www.campbrodsky.cz) a PŘEDBĚŽNĚ jsem zamluvil pro náš sraz termín 8. - 10. 9. 2006

Méďo, pokud si vzpomínám, byli jsme domluveni, že ten termín zamluvím já. Tak jsem i udělal (neboť své sliby plním).

Teď to vypadá, že se ani neumíme domluvit mezi sebou.

Omlouvám se, náčelníku - šlo o to, že mi pan Hrstka nabídl dva termíny (8. a tuším 22.), že Tobě se líbil víc ten 8., ale abych potvrdil, který že budeme chtít. takže jsem potvrdil 8., který jsi předběžně vybral i Ty.

Neber to tak, že by pravá ruka nevěděla co dělá levá - vše snad pochopitelně uvádím na pravou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: anawarr

no rád se s vámi seznámím, jen doufám, že to nebude trapné, jak na srazech renaultu, kde se sjelo asi 15 lidí, pár R4 a R5 a vrcholem tam byl R19;)

nerad vykukuji pořád z řady:roker

Neboj trapný to nebude, když se mi podaří do té doby trochu zkulturnit 604ku tak by jí tam vzal a můžeme porovnat jak moc technika pokročila kupředu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: anawarr

no rád se s vámi seznámím, jen doufám, že to nebude trapné, jak na srazech renaultu, kde se sjelo asi 15 lidí, pár R4 a R5 a vrcholem tam byl R19;)

nerad vykukuji pořád z řady:roker

Neboj trapný to nebude, když se mi podaří do té doby trochu zkulturnit 604ku tak by jí tam vzal a můžeme porovnat jak moc technika pokročila kupředu :D

To by bodlo, abychom objevili, co Peugeot u této výsostní vládní řady vylepšil, ponechal či zhoršil...

Medvěde: Ano, přijel bych, ale pokud se na mě nahrne moc úkolů, tak bohužel... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...