Vena garážmistr Odesláno 29. říjen 2025 Odesláno 29. říjen 2025 No tak jestli jsem to rychle všechno spočítal dobře tak ujeto ze vzorku máš cca 1,3 mm najeto když odečtu 10 000 co píšeš na zimákách tak máš 15 000 km takže bych to šacoval že při vzorku na limitu by jsi měl mít najeto cca 60 000 km takže bych to viděl že je stejně vyhodíš dřív než je sjedeš protože teď už jsou dvouletý takže pokud by jsi s nima vydržel ještě dva roky tak to je cca 30 000 km a na gumách by mohlo bejt cca 3 mm vzorku jestli teda počítám správně. A na rovinu ta Tvoje loď je těžká jako kráva takže já se spíš divím že ty gumy neubejvaj víc. pavelu96 a Pe.Tr ohodnotil 2 Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. listopad 2025 Autor Odesláno 26. listopad 2025 jedna úřední BubakGS, Péťa a Milan+ ohodnotil 3 Citovat
MJSytic Odesláno 26. listopad 2025 Odesláno 26. listopad 2025 To ale nefotilo primárně tebe, ne? Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. listopad 2025 Autor Odesláno 26. listopad 2025 tohle je na výjezdu , na vjezdu mám skoro portrétovku MJSytic, BubakGS, Milan+ a 1 další ohodnotil 4 Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. listopad 2025 Autor Odesláno 27. listopad 2025 (upraveno) 61 jezdim tudy min. 560 x za rok takze za me dobry Upraveno 27. listopad 2025 uživatelem Pe.Tr Péťa, Milan+ a ozzy56 ohodnotil 3 Citovat
Milan+ Odesláno 27. listopad 2025 Odesláno 27. listopad 2025 To jde. Já byl odlapen s founem v ruce,než jsem šel na nemocenskou,tak za 4body a 2500 z kapsy. Citovat
ozzy56 Odesláno 27. listopad 2025 Odesláno 27. listopad 2025 (upraveno) tak to já těch 2000 Kč za 160km/h nemusím litovat , body mě nezajímají Upraveno 27. listopad 2025 uživatelem ozzy56 Milan+ ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 27. listopad 2025 Odesláno 27. listopad 2025 Koukám, že těch 120km/h za 1500,- a dva body nestálo ani tak moc. Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. březen Autor Odesláno 20. březen Tak skoro tři roky sloužil, ale přišel čas jej poslat dál a ten čas přišel právě teď. ozzy56 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
ozzy56 Odesláno 20. březen Odesláno 20. březen tak tak, je třeba si udělat radost Péťa ohodnotil 1 Citovat
Ajdamek Odesláno 20. březen Odesláno 20. březen By me zajímalo , co ti motorove vyhovovalo vice, 2.2diesel v předchozím modelu nebo tato kombinace benzinu a hybridu? Na zacatku roku 2023 jsem si chtel santu objednat, ale rekli mi, ze v nafte uz to nejde, tak jsem teda neobjednal Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. březen Autor Odesláno 20. březen @Ajdamek hele v podstatě sis odpověděl sám , do Granda se daval jen 2,2 nafta , no v 9/2023 do TM Santy ..... a plugin určitě je pro mne nesmysl koncept . jinak jízdním projevem , jakože "motoricky" určitě HEV z těchto dvou aut . Ale musíme brát v potaz že 90% jízd jsem měl po městě a mezi vesnicema , cca 13000 km ročně , to píši jen pro pořádek . Ajdamek ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.