Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

špatné starty


dýzl

Recommended Posts

Zdravím . nevím zda-li umísti sem nebo nebo všeobecného servisu, ale páč jde o autí i na LPG, dal jsem to sem. C5 , 2,0i typ RFN, LPG systém Elpigaz 01. starty na benzín a startuje hoodně špatně-třetí, čtvrté startování a to i když před dojezdem vypnu plyn a dojíždím cca500-100m jen na benzín. provoz jak na benzín tak LPG je normální, žádných problémů, cukání  atd prostě NIC, jen hůře chytá, O to víc , když nyní málo jezdím - jsem v DPN . takže toho moc nenajedu! Ps svíce jsou cca 1000km a 5 měsíců- doporučené na daný typ motoru FR8SC dle dp zmenšený odtrh. Mimo diagnostiky-na co se asi tak doporučujete zaměřit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

No, já jsem měl na své P 307 SW 1,6 16V kdysi taky problém se starty a dělalo to pomalu odcházející palivové čerpadlo. Může to být i tím, že Ti některý za vstřiků LPG netěsní a pouští LPG během stratu na benzín do motoru a přechlastáním to nechytá hned, ale až za nějakou dobu. Tady bych doporučil na pevno uzavřít plynový ventil na nádrži LPG a nějakou dobu to testovat výhradně na BA. Pokud to bude OK, je závada v systému LPG a chtělo by to pročistit celkově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...