Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 308 1,6Hdi 80kw 2008


pavelu96

Recommended Posts

Odesláno

Prodám Peugeot 308 1.6 Hdi 80kw, 6 st. převodovka. Rok výroby 10/2008. VIN - VF34C9HZH55330951. Země původu Česká republika, v ČR 2. majitel, najeto 243000km. Po celkové renovaci prahů, nové rozvody, nové zadní brzdy a nový FAP. Pravidelná výměna oleje a filtrů + nový olej v převodovce. Dlouhodobá spotřeba 5,2l. Větší servis vždy v autorizovaném servisu (doloženo faktůrami).  Výbava - tempomat, dvouzónová klimatizace, el. okna + zrcátka, senzory deště + světla, 2 x klíč, zámek zpátečky Construct, rezervní kolo, originál alu r16 letní Uniroyal Rainsport 3 + originál alu r16 zimní Barum Polaris 3. Veškeré info v mém vlákně - pavelu96 308 

Odkaz na Sauto.cz

Překupníci z Áček a ESA - NEVOLAT!!!

Kontakt SZ nebo tel. 606625887

 Cena pro členy klubu 105.000,- Kč. 

20220606_184218.jpg

20220606_184301.jpg

20220606_184508.jpg

20220606_184321.jpg

20220606_184517.jpg

20220606_184245.jpg

20220611_161759.jpg

20220611_144627.jpg

20220611_144759.jpg

20220611_161744.jpg

20220611_150625.jpg

20220611_150422.jpg

20220611_150443.jpg

20220611_153058.jpg

20220611_152441.jpg

20220611_161945.jpg

 

 

Odesláno

Po odražení dvou pokusů o podvod (jeden anglicky hovořící Litevec a soudruh z Demokratické Republiky Kongo) celkem ztrácím důvěru v inzerování na českých inzertních serverech...

Pro člena klubu sleva na 96000,- Kč :super

Odesláno

Hele, možná blbej dotaz, ale proč to neprodat tomu Litevcoj? Což to nemohl být někdo podobný našim dovozcům aut z DE, A, F, B nebo NL? Přece kdyby přijel, zaplatil a vyřídil si vývozní papíry, tak Ti může bejt naprosto šumák, jestli auto bude jezdit v LBC, Praze nebo OV nebo jestli odjede do Litvy nebo třeba Rumunska. Budeš -li mít prachy v ruce ...

Do Konga bych asi měl taky strach, ale pokud by ten Litevec přímo fyzicky pro auto přijel s prachama v ruce, tak snad žádný zle ....

Odesláno

jj stopro dostal link na kuryrni sluzbu 🤣

 

nebo coca cola napise ze na splatky to veme a prvni splatku samo ti hned pri prevzeti da 1000,- 👍🤣

Odesláno

Skoro no, mel jsem auto dovézt do Polska :roll. A jelikož platba měla proběhnout na mojí kartu (chtěl údaje k mojí kartě), že mi na ní vloží peníze 😂 , tak už to řeší PČR :super

Odesláno

Rozumná dohoda možná... :papa

(SMS ve tvaru "Dám ti 40, když my to hodíš do Ústí" - za rozumnou dohodu nepovažuju :aut)

Odesláno

Dnes nám psal nějaký pan Radek, že jestli to vyměním za jakési kupé... Ne, prosím, žádné výměny nepořádám :roll

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...