Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
V 9. 9. 2021 at 20:32, radim.1008 napsal:

Radši to nebudu ani zkoušet... :D

Tak jsem to zkusil. :D 308 5dv. Allure + Blue Vertigo :mad: v 1.2PureTech 130 MAN6 za "krásných" bezmála 600tis.Kč. :myslim 

V3DImage.ashx.jpg

Návštěvník
Odesláno

Krátká 308, to je tak spíš jako druhé auto do rodiny. Nedovedu si představit s tím jet na dovču. Je to prostě malé... 

Návštěvník
Odesláno

Nová 308 parádní...SW se mi líbí, ale co se mi nelíbí, že za ty kačky mi jeden válec v benzínu bude chybět :D

Guest Petr 3008
Odesláno

Když pominu cenu, vůbec nechápu proč tomu cpou na střechu tu ploutev :myslim.  Za mě lepší bez a držet se čistoty bez antény. Rovnou ale říkám, že za ty kačky bych do ní nešel.

Odesláno
před 50 minutami, vagi napsal:

Nová 308 parádní...SW se mi líbí, ale co se mi nelíbí, že za ty kačky mi jeden válec v benzínu bude chybět :D

Buď rád aspoň za tři :D Přijde doba, kdy to nebude mít žádný... :roll:bacha

Návštěvník
Odesláno

Já s tou 1.2 jezdil 14 dní a nevadila mi fakt v ničem. Teď se nebavím o spolehlivosti, s tou je to loterie asi dycky. Já bych do ní možná šel i za ty peníze. Není to tuctovka a líbí se mi moc. Je to vlastně třída Golf a tam se nad cenou nepozastavuje nikdo. 

Odesláno
před 6 hodinami, Petr 3008 napsal:

Když pominu cenu, vůbec nechápu proč tomu cpou na střechu tu ploutev :myslim.  Za mě lepší bez a držet se čistoty bez antény. Rovnou ale říkám, že za ty kačky bych do ní nešel.

Oni ty antény na oknech nejsou žádná hitparáda.

Guest Petr 3008
Odesláno

Tomu věřím, já jen, že mě se to prostě nelíbí. Zrovna tak jako se nemůžu porovnat s novým logem.

Guest Petr 3008
Odesláno

@HanysR  🤣 nenaděláš nic, je to prostě tak. Mám rád klasického pořádného lva. Tohle mi připadá jako pes pohraniční stráže 🤣😆 a na volantu bych to nedal

Odesláno (upraveno)

taky se mi nové logo nelíbí, ale to je tak asi vše, co s tím můžu udělat 😉

myslím si, že logo firmy, by se NIKDY nemělo měnit , ale dnes je doba , kdy i koktavý může být moderátor 🙈😂, nebo ženská po dlouhodobém manželství a dvou děckách v 65 letech zjistí,  že je lesba atd., atd., fucking crazy

Upraveno uživatelem ozzy56

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...