Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otevření nádrže Peugeot 508 1.6 THP 2012


pvmichal

Recommended Posts

Zdravím zasvěcené a znalé, mám malou potíž na 508 s otevíráním nádrže od řidiče, nemá někdo tušení jestli není ještě záložní varianta, jak otevřít nádrž aniž bych víčko hodil do kytek? Děkuji zkušenosti a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
V 4. 1. 2020 at 14:37, pvmichal napsal:

Zdravím zasvěcené a znalé, mám malou potíž na 508 s otevíráním nádrže od řidiče, nemá někdo tušení jestli není ještě záložní varianta, jak otevřít nádrž aniž bych víčko hodil do kytek? Děkuji zkušenosti a postřehy.

Ahoj, tak dnes u benzinky stejný či podobný problém. Mám 508sw, r.v.2015 - otevření víčka nádrže přes tlačítko pod volantem. Při zmáčknutí tlačítka je slyšet, že v zámku cvakne, ale již nepovolí víčko nádrže. Hned jsem zajel do Peugeotu a ochota se na to jen podívat byla opravdu neskutečná.... jediný co mi poradili, ať to nechám u nich na dílně přes noc v teple, že to bude asi zamrzlý, když už je týden v kuse -10. Jelikož auto potřebuju, tak jsem od nich odjel a jdu to zkusit opravit sám. Máte někdo podobný problém s víčkem nádrže a případně nějaký tip či radu s otevřením/opravou? Předem moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jdu na to. Jestě mám horkovzdušnou pistoli, ale toho se bojím, aby neslezl lak😄

zkusím tam nejdřív jehlou, pokud se tam teda alespoň trochu dostanu, cáknout trochu rozmrazovače na zámky a potom ten fén. Díky moc

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak otevřeno a ani nevím jak...prostě jsem přišel k autu, odemkl a zkusil tlačítko na nádrž...samo se povolilo. Asi se to víčko vyděsilo toho fénu položeného vedle auta, jinak nevím 😄 Teď pri každým zmáčknutí už funguje jak má. Každopádně kolem toho zámečku jsem nakapal pro jistotu trochu rozmrazovače.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...