Dave_k Odesláno 23. listopad 2019 Odesláno 23. listopad 2019 https://www.novinky.cz/krimi/clanek/po-nehode-v-karlickem-udoli-zustalo-auto-v-potoce-40304664 A je po kamarádství. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 23. listopad 2019 Odesláno 23. listopad 2019 A nebo měl majitel upito, řídil sám tak radši utekl a ted mlží s kamaradem, nebo fakt řidil kamarad a měl upito on, proto zdrhnul, těžko říct. ChouLu ohodnotil 1 Citovat
Dave_k Odesláno 23. listopad 2019 Autor Odesláno 23. listopad 2019 I tyto varianty mě napadly. Citovat
Weri 605 Odesláno 24. listopad 2019 Odesláno 24. listopad 2019 Proč ne třeba bmw.... proč zrovna 508... Citovat
MJSytic Odesláno 24. listopad 2019 Odesláno 24. listopad 2019 To bude nějakýho střelce. Leťnáky, levý zrcátko už vyměněný Citovat
rhinos Odesláno 25. listopad 2019 Odesláno 25. listopad 2019 no kdyby to bylo BMW tak by titulek znel : Ridic BMW opustil vozidlo po nehode Protoze ridic BMW=pirat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.