306-Kubik-S16 Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Ahoj všem, jelikož se naše rodinka bude rozrůstat o dva členy bylo potřeba koupit novou pračku ( bohužel kvůli místu nebylo možné zvolit solo sušičku tak máme 2v1 vybral jsem dle recenzí od známých a na netu výrobce HOOVER ale otázka zní jakej doporučíte prací prášek( gel) na barevné prádlo popř. jakou používáte aviváž která fakt hezky a dlouho voní ? Děkuji Péťa 1 Quote
Guest StibTo Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Tak zrovna takovouhle otázku bych tedy od Tebe vůbec nečekal ale časy se mění, stárneme Quote
Péťa Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Gratuluji k blížícím se potomkům, klidně perte nadále v tom, v čem nyní. Quote
306-Kubik-S16 Posted April 23, 2019 Author Posted April 23, 2019 No je to tak no do staré pračky jsme používaly všechno možný od gelu po kapsle ale tady už bych chtěl zkusit něco vyzkoušeného Quote
pesastor Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 (edited) Mame leta Hotspot Ariston 2 v 1 a od doby co existuji kapsle Ariel 3 v jednom nepouzivame nic jineho. Edited April 23, 2019 by pesastor Quote
Guest StibTo Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 A asi nehrozí Kubo že by jsi se s nadcházejícím otcovstvím naučil i kam patří měkké "i" a kam tvrdé "y" co? Quote
306-Kubik-S16 Posted April 23, 2019 Author Posted April 23, 2019 To už určitě nedoženu Péťa and Milan+ 2 Quote
davidekcz Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Je skoda ty pracky se susickou v jednom. Meli jsme, a ted kdyz mame kazdy separe, je vudet ten rozdil...misto nebyl problem, suska sla na pracku. Jinak zena pere odjakziva v persilu, ale pokud je nejaky jiny prasek v akci, a nazna ze je ok, tak klidne zakoupime. Nemyslim, ze jsou v tech znamejsich znackach az tak velke kvalitativni rozdily. inoxing and Péťa 2 Quote
Péťa Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Rozdíl je, když ho koupíš v SRN 306-Kubik-S16, davidekcz and brutall 3 Quote
306-Kubik-S16 Posted April 23, 2019 Author Posted April 23, 2019 No jelikož čekáme dvojčata tak varianta sušička na pračku bohužel protože bude asi potřeba si odkládat dítka kde to jen půjde každopádně varianta nákupu v SNR mě taky zajímá a co aviváž ? sem tam slyším že nějaké cocolino zda se to tak jmenuje voní fakt dobře Quote
radim.1008 Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Tak to Kubo gratulace a zrovna dva kousky jedním... víš čím. Čekal bych tuhle otázku spíš od ženský. A nebo jen dotaz na pračku/sušičku. Ale koukám, že to bereš vážně. Quote
brutall Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 S pracíma práškama je to jako se vším zbožím pro východní blok. Není Persil jako Persil. V Německu se prodává třeba Megaperls, který se do Čech vůbec nedováží. V aviváži máchají jenom socky. A to myslím vážně. Chtějí navonět prádlo, který smrdí. Když je prádlo vypráno v kvalitním prášku v potřebném množství, není potřeba "vonět" aviváží, která smradlavý prádlo stejně nepřevoní. Je to napsáno asi drsně, protože hodně lidí aviváž používá a nebudou můj názor sdílet. No ale co už? pesastor, Agrafik and Zůza 3 Quote
306-Kubik-S16 Posted April 23, 2019 Author Posted April 23, 2019 Děkujem no spíš mám takové informace od Verči zjistit co se kde doporučuje na netu ale mě napadla rodinu Lva že by mohla poradit brutall, radim.1008 and Zůza 3 Quote
Hafity Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Teda žiju asi v bludu, že aviváž je kvůlivá statice.... Quote
Agrafik Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 před 49 minutami, Péťa napsal: Rozdíl je, když ho koupíš v SRN a v Rakousku Quote
davidekcz Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Kdekoli na zapad od nas...protože ac si to uplne nepripoustime, porad i my jsme vychod evropy... Péťa 1 Quote
brutall Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 před 22 minutami, Hafity napsal: Teda žiju asi v bludu, že aviváž je kvůlivá statice.... ...myslíš aby nespadl barák nebo most, jo? pavelu96 and Hafity 2 Quote
pavelu96 Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Gratulujeme k dvojčatům (Nejhorší je první rok a pak už je to brnkačka ) Ale z5 k tématu - Od té doby co máme sušičku, aviváž nepoužíváme. Prádlo je úplně jiné, než jen z pračky a sušení kdekoli... Na praní gely Perwoll z Dojčlandu. Quote
inoxing Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 Persil nebo Ariel. Ale mám vyzkoušené, že Ariel nějak líp voní a líp vypere vyjetej olej z džín. To je určitě informace, kterou ocení každý rodič malých dětí. Kupuju jenom v akci kolem 280Kč/5+ kg v krabici, tyto dvě značky. Quote
KoudaK Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 před 2 hodinami, 306-Kubik-S16 napsal: Děkujem no spíš mám takové informace od Verči zjistit co se kde doporučuje na netu ale mě napadla rodinu Lva že by mohla poradit Se podívej na e mimino.. Tam víjou fšechno.. Hafity 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.