Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svolávačka


petrhla

Recommended Posts

Také to sleduji, zatím se nikdo neozval, asi je to lepší iniciovat dotazem přímo na Peugeot zasláním VIN, ale vzhledem k tomu že moje auto i po 36 000 km táhne doprava a to už bylo 3x na geometrii, tak se obávám že to může být jeden z důvodů. Docela děsí ten počet závad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 28. 4. 2019 at 12:37, jarokare napsal:

@Péťa sorry , toho jsem si nevšiml , ale když se jím stane , tak mu to zjistím ;)

 

V 28. 4. 2019 at 10:21, Péťa napsal:

@jarokare To vlákno je jen pro řádné Členy klubu. @Vašek Traveller není řádný člen.

@Péťa Omlouvám se, netušil jsem, že na tomto fóru jsou informace za poplatek,  i když se dají zjistit od prodejce bezúplatně.🤔  Ale ok. Provoz něco stojí. 
 @jarokaredíky za nabídku pomoci, vážím si toho, i když jsi hned dostal přes papulu😉

Jinak jako většina tady, dle dobrozdání prodejce, po kontrole VIN, svolávačka se mého auta také netýká. Koukal jsem, že se jedná především o ty první modely, kde se to auto dodělávalo za pochodu😥


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim bych si nebyl zcela jistej, kupoval jsem auto pred mesicem a musel jsem na nej cekat o tyden dyl, protoze bylo prave dotceny posledni svolavackou.
 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 2. 7. 2019 at 7:31, uncos napsal:

Zdravím, 1.května. mi JAROKARE zjisti,že na moje auto se žádná svolávačka nevztahuje......a šup je tady:myslim:myslim:myslim....

ale netuším co je JFD....

svolávačka.jpg

JFD je kod svolavaci akce .pres vin se da zjistit co konkretne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...