Verýsek Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 (edited) Vážení přátelé lva. S potěšením vám předkládám informace k letošní "Peugeotí roadshow" Pokud dojde k nějakým změnám, budu vás informovat Edited April 5, 2019 by Verysek Gabriel 307, kemo, radim.1008 and 3 others 6 Quote
radim.1008 Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 (edited) Mýto nebo Hradec a volba je jasná, v čem jsem ještě nejel. 508, Rifter a 508SW. Podívat se půjdu na oblíbeného Travellera a 308SW. Už se těším. Edited April 5, 2019 by radim.1008 Verýsek 1 Quote
pavelu96 Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Hmm úplně celý na h*vno... Ten týden co je Liberec jsme v Paříži... Quote
kemo Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 (edited) Dík 28.5. mám volno super , těším se na tu 508 gt a na mého oblíbence 308 sw gt A kdypak bude možná registrace ?? Edited April 5, 2019 by kemo Quote
MJSytic Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Většinou to bývá spuštěné na konci dubna. Musíte brát v potaz, že tyhle informace máte se značným předstihem, než je bude znát "běžná" veřejnost kemo and OK406 2 Quote
Verýsek Posted April 5, 2019 Author Posted April 5, 2019 @pavelu96Tak v Paříži máš taky velkou přehlídku Peugeotů, ale bohužel jen na čumendu no.. Tak jedině jet do Mladé Boleslavi ta je kousek od Liberce.. Quote
pavelu96 Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 @Verysek Tak ve Francii toho asi uvidím víc A svézt se novou 508 budu muset jindy, jsme tam celý týden až do soboty... Quote
MilanF1 Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 Ja si vyzkouším GTi 260, aneb co udělá s autem FAP. A pak asi 508 s nějakým automatem. Je mi to nějak jedno. 4x 508, tak doufejme, že to alespoň dvě prezijou do Mladé Boleslavi. Quote
RichVa Posted April 5, 2019 Posted April 5, 2019 hmmm tak Strakonice nic. Myslel jsem na Písek nebo ČB, ale to jsme na vodě Takže se zkusím vypravit do Klatov - i když je to proti směru mých standardních cest a hlavně středa je dlouhý den v práci. Ale jasná je 508 a 3008. Quote
Rikic339 Posted April 6, 2019 Posted April 6, 2019 Nádhera! 308 GTi a 508 SW GT bude taky, já jsem maximálně spokojený Teď už jen ohlídat spuštění registrací Děkujeme @Verysek!! MilanF1 and Verýsek 2 Quote
Dix1 Posted April 6, 2019 Posted April 6, 2019 Verysek: Děkuji.V tom Olomouci to bude jako každý rok u Globusu ? Od 9 hodin anebo až do 10.00 hodin ? Quote
Verýsek Posted April 6, 2019 Author Posted April 6, 2019 Ano mělo by to být u Globusu a čas 10-18h. V případě změny budu informovat. Quote
OK406 Posted April 6, 2019 Posted April 6, 2019 Už se těším a snad mi to vyjde i v práci. A taky, aby bylo slunečné počasí. Škoda, že není opět žádné cabrio. I tak vím, na co se těším. V Českých Budějovicích to bude opět u Tesca? Tedn den, bude pro mě ,,svátek" a myslím, že nejen pro mě. Quote
Verýsek Posted April 7, 2019 Author Posted April 7, 2019 V Českých Budějovicích by to pravděpodobně mělo být v areálu výstaviště. Quote
MJSytic Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 Když si přečteš tohle vlákno, tak se to dozvíš Quote
sallyk Posted April 9, 2019 Posted April 9, 2019 Ajajaj, zrovinka, když jsou u nás, tak já budu na školení v Pardubicích, takže jedině Děčín za předpokladu, že budu mít volno. Určo by mě zajímalo jak jezdí Rifter v benzínu a pak vyzkoušet Traveller, teď už jen to volno Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.