KoudaK Posted April 4, 2019 Posted April 4, 2019 Tak další pracant na dvorku.. Tentokrát z italské stáje.. Od kamaráda za dost dobrý penízky.. 3,0 nafta,7 míst a naběháno 214 tis... Rikic339, Péťa, regius and 3 others 6 Quote
KoudaK Posted April 6, 2019 Author Posted April 6, 2019 Vemeno je občas vidět za volantem... krtek 2, Pepito and Hafity 3 Quote
Hafity Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 (edited) V 6.4.2019 at 21:13, KoudaK napsal: Vemeno je občas vidět za volantem... To to ale trvalo, než po té návnadě někdo skočil.... Akorát mně nenapadlo, že to bude "vlastňák".... Doufám, že se tě to nějak nedotklo a že to je v "chechtací rovině".... Edited April 8, 2019 by Hafity Quote
KoudaK Posted April 8, 2019 Author Posted April 8, 2019 Jooo pohoda.. Taky jsem čekal kdo a kdy se toho chytne... Tak jsem musel sám.. Hafity 1 Quote
Havlicek.Lukas Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 tuplaky a 3,5 tuna ?? nebo jedem na kartu a 6 tunku ?? Quote
Havlicek.Lukas Posted April 8, 2019 Posted April 8, 2019 tam nejde o vyrobu ale o legislativu - meli jsme oranzadu na tuplakach a byla to "6 tuna" s tachografem predelana na 3,5 kvuli "B" ale prijde mi ze rocnik 2000 - ty stare hranate ze byly trochu delsi - idelani do uzkych prazskych ulicek - a ze sem nekolikrat to s touhle obludou jel KoudaK 1 Quote
KoudaK Posted February 18, 2020 Author Posted February 18, 2020 @Havlicek.Lukas jen stále nemůžu najít vývod na 12V na navigaci.... Quote
Medvěd Posted February 19, 2020 Posted February 19, 2020 Kdy že z toho bude bydlík? Většina lidí co znám si tyhle velký dodávky kupuje na přestavbu a tvoří z nich oku utajené obytky. Iveta je k tomu přímo ideální stroj, páč na rozdíl od Sprintera, Craftera a mnoha dalších disponuje rámem a tedy jí nevadí téměř nic. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.