Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

zrovna když sem ráno zahlíd titulek, tak si řikám, co ty lidi k tomu vede, že to vezmou přes čerstvej beton..? No ten chlap musí bejt buď úplnej idiot, a nebo to nebylo dobře značený. Protože to je ztráta soudnosti normálně.

Ono to pak končí pokusem udělat si selfie s krokodýlem a tohle jsou už takový první malý krůčky, no :D

Posted (edited)

Tak stačí počkat kdo bude schanět vanu na Zetu, protože ji tam 100% prorazil podle toho oleje vyblitýho tam.

 

Chtěl se otočit a nekoukal kolem sebe no, že je tam čerstvý beton mu nedošlo, to prostě nejde ani předpokládat :D

Edited by Radek Hurvajz
Posted

No hlavně jsou tam značky zákaz vjezdu a zábrany. Stačilo to objet, ujet 100m a nemusel řešit betonový pneumatiky. Fakt trubec...a dobře mu tak 😜

Posted
před 5 hodinami, morepower napsal:

zrovna když sem ráno zahlíd titulek, tak si řikám, co ty lidi k tomu vede, že to vezmou přes čerstvej beton..

rok 2000 na kole ze skoly - uprostred silnice delali opravu vozovky - OK asfalt v lete uz bude tuhej - on to byl beton - ty kola sem od te srajdy nikdy poradne neocistil prvni cisteni bylo teda v prilehlem potoce

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...