Radek Hurvajz Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 Spiš věřim tomu že jsi startoval toho skutra, ale jinak dobrý no Péťa 1 Quote
Hafity Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 Mno, připomnělo mi to jednu dávnou zimu, kdy jsem s Daihatsu Cuore (baterčička jak v motorce) nastartoval přes káble 205D.... Quote
Péťa Posted March 23, 2019 Author Posted March 23, 2019 @Radek Hurvajz to pochopitelně odhalil hned a správně Šel jsem cestou nejmenšího odporu, jak po zimě nastartovat máti scooter Už drandí... Quote
Agrafik Posted March 23, 2019 Posted March 23, 2019 Příště s tím skůtrem toho Meďoura roztáhni . pesastor, Péťa and Hafity 3 Quote
Péťa Posted March 23, 2019 Author Posted March 23, 2019 No vidíš, to mě ani nenapadlo. Od tý doby, co jsem změnil značku auta jsem na laně jet nemusel Quote
KoudaK Posted March 24, 2019 Posted March 24, 2019 Nikdo ti nezastavil a musel sis zavolat odtahovku? Hafity, velkybanan and Weri 605 3 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.