Jump to content
Vašek Traveller

Kryt na nárazník u pátých dveří

Recommended Posts

Na mojí 807 jsem to vyřešil samolepicí folií. Kámoš někde něco polepoval a měl z toho zbytek takové stříbrošedé pevné folie má v sobě i jakoby síťku takže je opravdu pevná a tím mi polepil celý vrchní díl nárazníku který by jinak jistě vypadal hrozně odrbaně.  Existují k tomuto účelu i transparentní folie ale tu bych aplikoval nejspíš jen na funglovku hned po přivezení domů nebo na nový lak , protože pokud už tam jsou i sebemenší oděrky tak je to zvýrazní. Koneckonců tyhle transparentní folie se dají aplikovat na auto na všech namáhaných místech prahy dveří, nárazníky " náběžná hrana " blatníků kapoty záleží na tom co si představíš a co jsi ochoten zaplatit u hodně drahých vozů se tou folií dělá i celopolep.   Samozřejmě že asi existují i tyhle různé " dekory  nakládací hrany " ale mě se to osobně moc nelíbí hlavně je pro mě problém že to málokdy doléhá úplně přesně a dostává se pod to drobný prach apod. a když se to sundá tak ten nárazník je odrbaný možná víc než když by jsi ho tímto nechránil vůbec.

Edited by Vena garážmistr

Tak jsem také pořídil, ale tmavou alternativu. Lesklá i matná mi přišla moc výrazná.
Uvidíme jak to dlouho vydrží.
https://www.autohotarek.cz/ochranna-lista-hrany-kufru-peugeot-expert-2016-traveller-tmava-avisa/filtr-vozu-peugeot-i--expert-traveller--2016 

lista-porovnani.jpg

aaa.jpg

aaa-1.jpg

a.jpg

Už uplynula nějaká doba, jak jste spokojeni s tím černým nerez krytem? Uvažuji ho také zakoupit, jenom se mi moc nelíbí, že není větší nebo spíše hlubší. Že podle Vašich fotek konci zároveň se dveřmi. Děkuji za Vaše reakce.

Nějaké zásadní škrábance nemám, ale na jedné straně se mi také kryt odlepil. Mám ho nalepený na nelakované části nárazníku, myslím, že na laku by to drželo.

Kdepak, nedrží to ani na laku:-( 
Stále si říkám, že jsem to lepil v zimě a mohl jsem to špatně očistit, odmastit atd...

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek

Mám taky jak na prahy tak na nárazník. Na laku drží jak býk a na nelakovaném plastu i po důkladné snaze o očistění a odmaštění nic moc. Je fakt, že tmavá varianta se na sluníčku dost zahřívá 🙄

Pánove na svého experta dávám plastový který mi vydržel 4 roky a potom pří výměně nárazníku jsem dal nový původní držel tak že byl poškozeny při sundavání tak jsem koupil nový a zatím drží výborně . dávám na nárazník vozí k velkou klecí pro psy. Můžu jen doporučít