Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehoda v Praze


John

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marcel505

To nevím, to s tím Johnem. :bojim

Protože si myslím, že předjíždět mě ve chvíli, kdy proti jede auto a to na silnici, kde se vedou tak akorát dvě auta, to mi nepřipadá moc rozumný. :roll

Do dnes nevím, jak jsme se tam vešli.

Nebyl to nějakej přelud???

John přece na klouzání auto neměl a jel jako spolujezdec MKčka, a dokonce tato posádka jela celý orien?ák v protisměru. A MKčko taky nejezdí zrovna jako šílenec, takže nevím, nevím cos viděl (možná mojí manželku, možná její už bývalou 3609ku, ale johna fakt dost těžko)

ehm nikdo nerekl ze to bylo na poslednim klouzani...?? to jen tak na okraj, nebyl jsem tam, nevidel jsem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: vector

Co jí má bejt jasný ? Vždy? je to malá holka. No a on je kolikrát malej kluk, proč ho za ten volant pustěj mi neustále uniká.

kolik ji teda bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: vector

Jo a co taková zamilovaná náctiletá pipka, ta si tam taky sedla dobrovolně a myslí, že ten její je supermen... asi by z toho vyrostla.... ale kdo tý dal šanci ??

Mela na vyber? Mela! A v tomhle pripade je nad slunce jasne, ze se borecek chce pred pipinkou vytahnout, ze je dostatecne hustej, takze jednoznacna spoluvina.

Co jí má bejt jasný ? Vždy? je to malá holka. No a on je kolikrát malej kluk, proč ho za ten volant pustěj mi neustále uniká.

Nedávno jsem naštěstí jenom slyšel, že jeden z mých (teď už bývalých) přátel se chtěl asi předvést před svou holkou (19, ale nemá papíry), a že ji nechal řídit kdesi ve vánici. Když si uvědomím, že tohle přiblblo má ještě k tomu zbroják, chce se mi brečet:myslim

Předvádění se za volantem před holkama je bohužel tak častej jev, že to není hezký, a propadají tomu nejen dvacetiletý přiblbla, jako jsem já. I když, já teda aspoň doufám, že se mě to předvádění (už?) tak netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marcel505

To nevím, to s tím Johnem. :bojim

Protože si myslím, že předjíždět mě ve chvíli, kdy proti jede auto a to na silnici, kde se vedou tak akorát dvě auta, to mi nepřipadá moc rozumný. :roll

Do dnes nevím, jak jsme se tam vešli.

Nebyl to nějakej přelud???

John přece na klouzání auto neměl ...

ehm nikdo nerekl ze to bylo na poslednim klouzani...?? to jen tak na okraj, nebyl jsem tam, nevidel jsem...

Vvitty to řekl přesně. Já to totiž nenapsal moc dobře a tak to vypadá, jako by to bylo o tomto zimním klouzání. Uvedu to na pravou míru:

Jestli si dobře vzpomínám, tak to bylo v létě, když jsem se vracel domu z Šebetova 2004 (doufám že jsem ten rok nespletl). Na takovém mírném horizontu jsem si všiml, že je vedle mě John a před ním několik desítek metrů auto, tak jsem hamtnul na brzdu, aby mě nevzal do příkopu, když tu najednou, vedle mě další auto. Bylo to něco modrýho, snad kit na pravé straně, ale už si to moc nepamatuji. Do dnes nevím, jak jsme se tam na tu silnici vešli, ale vím, že to protijedoucí auto pokračovalo dál v jízdě, takže to příkopem asi nevzalo. Pak ty dva vozy v čele s Johnem pokračovali dál nalepeni na sobě.

Pardon, ale jednou to muselo ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Vvitty to řekl přesně. Já to totiž nenapsal moc dobře a tak to vypadá, jako by to bylo o tomto zimním klouzání. Uvedu to na pravou míru:

Jestli si dobře vzpomínám, tak to bylo v létě, když jsem se vracel domu z Šebetova 2004 (doufám že jsem ten rok nespletl). Na takovém mírném horizontu jsem si všiml, že je vedle mě John a před ním několik desítek metrů auto, tak jsem hamtnul na brzdu, aby mě nevzal do příkopu, když tu najednou, vedle mě další auto. Bylo to něco modrýho, snad kit na pravé straně, ale už si to moc nepamatuji. Do dnes nevím, jak jsme se tam na tu silnici vešli, ale vím, že to protijedoucí auto pokračovalo dál v jízdě, takže to příkopem asi nevzalo. Pak ty dva vozy v čele s Johnem pokračovali dál nalepeni na sobě.

Pardon, ale jednou to muselo ven.

ze by modra 306? (ja tam nebyl!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další životy v pr.... a zbytečně!!! Kolik musí člověk vydět takovejch fotek aby byl opatrný, a konečně domýšlel následky až do konce.? Co dodat k fotkám, nic pěkného!!! Ale musím přiznat když jsem u těchto nehezkých záběrů, tak to je dodnes žívá vzpomínka promítání VHSky s nehodama kde byl 5min záběr na nehodu kde bylo na bílem prostěradle ohořelé malé miminko, tak z toho nám všem v těch 15 bylo dost špatně (při pap. na moto do 50ccm) a to že v těch letek jsou kluci dost otrlí. Dodnes když to vyprávím nebo si na to vzpomenu tak mi to nedělá dobře. Byl to takovej zvláštní nepřijemnej pocit neco nepopsatelného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LubošK

Dříve to možná bývávali \"králové\" silnic. Na jednom konci Evropy naložili náklad, za který odpovídali, a pak o nich přepravce pár dní nic nevěděl, než dorazili na druhý konec Evropy, kde ten náklad složili...

Bylo tedy logické, že si přepravci \"své\" řidiče setsakrta vybírali a že se tak mezi nimi ocitnul dobytek jen výjimečně

Jenže dneska, v éře GPS, palubních počítačů a elektronického mýtného, kdy přepravci přesně ví, kde se ten \"jejich\" kamión právě nachází na předem přesně naplánované trase (která je navíc v případě potřeby \"on-line\" přeplánovaná mj. i s ohledem na elektronické mýtné), kdy je monitorováno každé zastavení, otevření nádrže apod., se mezi řidiči kamionů bohužel ve stále větší míře objevují i ti, kteří s bídou vystudovali základní školu, k řidičáku na náklaďák přišli na vojně a kteří si všechny své mindráky \"léčí\" za volanty mnohatunových kamionů...

Když to člověk ví, pak už se ani nediví takovým \"chu?ovkám\", jako když mě přímo na železničním přejezdu před Budějicemi, kde jsem zpomalil na \"předpisových\" 50 km/hod, předjel asi tak devadesátkou kamión JIHOTRANSu, který přitom nesmetl osobák v protisměru jen proto, že brzdil i ušima...

Přesně taky, staří TIRáci takhle nejezdí, se stačí podívat, co v těch \" lítajících \" kamionech sedí za kokoty kolem od 20 do 30 let. Je to pro ně \" málo práce za fajn prachy\" a ještě se podívají ledaskam. Tchán jezdí už 20let na TIRu, před tím 10 let na busu a dle jeho slov se tak na to už může akorát vysrat. Je to čímdál tím horší, vždycky se slézají s chlapama na parkovištích, spolu večeřejí, dají si pivko atd. Teďka už tam těch chlapů tolik není, jsou tam akorát mladí blbečci, co si hrajou na velký TIRáky. Tchán má sen - dojet 2mil km bez nehody a vykašlat se na celý ježdění, za poslední roky sešel a sešedivěl, nestojí to za ty pěníze a za nervy. Do toho mu chybí cca rok. btw. Ale dneska se do práce těšil, má si přebírat fungla tahač i s návěsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marcel505

To nevím, to s tím Johnem. :bojim

Protože si myslím, že předjíždět mě ve chvíli, kdy proti jede auto a to na silnici, kde se vedou tak akorát dvě auta, to mi nepřipadá moc rozumný. :roll

Do dnes nevím, jak jsme se tam vešli.

Nebyl to nějakej přelud???

John přece na klouzání auto neměl ...

ehm nikdo nerekl ze to bylo na poslednim klouzani...?? to jen tak na okraj, nebyl jsem tam, nevidel jsem...

Vvitty to řekl přesně. Já to totiž nenapsal moc dobře a tak to vypadá, jako by to bylo o tomto zimním klouzání. Uvedu to na pravou míru:

Jestli si dobře vzpomínám, tak to bylo v létě, když jsem se vracel domu z Šebetova 2004 (doufám že jsem ten rok nespletl). Na takovém mírném horizontu jsem si všiml, že je vedle mě John a před ním několik desítek metrů auto, tak jsem hamtnul na brzdu, aby mě nevzal do příkopu, když tu najednou, vedle mě další auto. Bylo to něco modrýho, snad kit na pravé straně, ale už si to moc nepamatuji. Do dnes nevím, jak jsme se tam na tu silnici vešli, ale vím, že to protijedoucí auto pokračovalo dál v jízdě, takže to příkopem asi nevzalo. Pak ty dva vozy v čele s Johnem pokračovali dál nalepeni na sobě.

Pardon, ale jednou to muselo ven.

Tak na Šebetov o kterém je patrně řeč si vzpomínám dost dobře. Možná lépe, než ty :) Týká se mě modrá 306 tenkrát ještě s kytovanou zadní částí a pravym bokem.

Ale připadám si jako v té Saturninově kanceláři \"uvádění románových příběhů na pravou míru\" První nejela 405Mi Johny KamikazzeN , ale moje maličkost. Bylo to pár set metrů před železníčním přejezdem, kde je pár terénních vln. Myslím, že sem jel zrovna něco kolem 130ti, podíval se a předjel. Viděl sem kam sem potřeboval na ten rozdíl rychlostí zcela určitě. Zařadil sem se, vyletěl na horisont a ve sjezdu dolů sem potkal protijedoucí auto, které sem předtím zahlédl a počítal s ním. Když sem se mrkul do zpětného, nebyl tam ale \"veterán\" co sem ho předjížděl, ale Johny.

Jak se tam dostal do dneška nevím a nikdo mi to nevysvětlil, ale jidiné co mě napadá je, že to byl zázrak. Neviděl sem to z jeho pohledu, třeba měl rychlost, kterou potřeboval, ale než sem začal předjíždět, NEBYL za mnou nalepený. Jak říkám nechápu. Jel sem s ním potom několikrát v autě a žádný podobný zážitek se neopakoval, takže třeba zkrat :D

Ja to tak správně mladý muži ?

Pro mě to tedy zážitek byl. Myslel sem, že mám halucinace, protože bych přísahal, že za mě se nic vejít nemohlo a po pohledu do zpětného sem třepal hlavou, abych viděl normálně. Doufal sem, že si to ten přejjížděný bude pamatovat ze svého pohledu, aby mi vysvětlil , co se za mnou dělo. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: vector

Co jí má bejt jasný ? Vždy? je to malá holka. No a on je kolikrát malej kluk, proč ho za ten volant pustěj mi neustále uniká.

kolik ji teda bylo?

Ale Mašinko, přece mi nebudeš tvrdit, že mladý paka nedělaj blbosti z mladické nerozvážnosti. :D Tohle je třeba podchytit a potlačit a ne trestat smrtí. Víš, že tyhle pipky jsou jen uzlíček nervů, co když otevře pusu, přemejšlíš jestli má mozek. Kolikrát z ní vyroste hezká chytrá ženská. No a s pubertama je to to samý. Mozek v kalhotách, zkrat mezi malym a velkym mozkem a už to jede. Vole sem superman číhej jak to umim rozpálit.

Málokdo se v tomhle věku zcela vyhnul hovadinám. Co s tím je jiná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná diskuze se to udála... Já svůj názor přidávat nebudu, bylo by to jen zbytečné \"lití oleje do ohně\".

1.) Ty fotky jsou hustý...drsný...prostě mazec

2.) Tyhle fotky a jim podobné by se měli často někde (i veřejně) prezentovat, jako součást \"PREVENCE\" místo trapáka BESIPU

3.) Každýho života je škoda (každý svého života strůjcem) - nikomu bych nepřál takhle skončit - každej a? si nakládá s tim svym, jak je libo, ale neohrožuje ostatní

4.) Piráti ze silnic byly, jsou a budou, takže je to vcelku jedno a nezbývá, než doufat, že zrovna \"nám\", nebo \"nás\" někdo takovej nesmete

[upravil dne 13.2.06 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle neni nikdy hezkej pohled a já se kloním k názoru, že tenhle řidič už nikomu neublíží. Jezdit takhle v dnešní době, je jako střelit naslepo do davu. Je víc, než jistý, že někoho trefíš a tady se ještě stihla kulka odrazit zpět sejmout i toho debila. Debila sem napsal zcela záměrně a v tomhle souhlasim s Mašinkou - prostě zpla? pámbu, že už nebude pilotovat nikdy... Ona todiž nevim proč je s těmahle jedincema je po té co něco podobnýho zpískaj nebývalá schovívavost... \"To víte, když on to byl takovej hodnej kluk...a tak mladej.... a takovou smůlu chudák měl....\" Pěkný hovínko! Choval se jak dobytek pani Nováková a patří mu to, jen škoda těch lidí, co vzal s sebou víte? ...

Skuste se na to celý podivat řeba z úhlu člověka s leukenií. On i lékaři dělají možný i nemožný aby zachránili život docela normálního člověka a ta satisfakce pro všechny, když se to podaří je úžasná (příběh z mýho okolí) a na druhý straně takovejhle debil co během několika vteřin zmaří 3 životy... Na po chvalu to neni... na schovívavost taky ne, ani na lítost ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hics

Na tohle neni nikdy hezkej pohled a já se kloním k názoru, že tenhle řidič už nikomu neublíží. Jezdit takhle v dnešní době, je jako střelit naslepo do davu. Je víc, než jistý, že někoho trefíš a tady se ještě stihla kulka odrazit zpět sejmout i toho debila. Debila sem napsal zcela záměrně a v tomhle souhlasim s Mašinkou - prostě zpla? pámbu, že už nebude pilotovat nikdy... Ona todiž nevim proč je s těmahle jedincema je po té co něco podobnýho zpískaj nebývalá schovívavost... \"To víte, když on to byl takovej hodnej kluk...a tak mladej.... a takovou smůlu chudák měl....\" Pěkný hovínko! Choval se jak dobytek pani Nováková a patří mu to, jen škoda těch lidí, co vzal s sebou víte? ...

Skuste se na to celý podivat řeba z úhlu člověka s leukenií. On i lékaři dělají možný i nemožný aby zachránili život docela normálního člověka a ta satisfakce pro všechny, když se to podaří je úžasná (příběh z mýho okolí) a na druhý straně takovejhle debil co během několika vteřin zmaří 3 životy... Na po chvalu to neni... na schovívavost taky ne, ani na lítost ne...

jabo ten blbecek co machroval pred diskoskou s hondou a zabil dve holky. a dostal pouze 7 (nebo 8?) let. a jeste se to hajzlikovi zdalo moc. bych ho nechal shnit v lochu, aby uz nikdy nemohl sednou za volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

jabo ten blbecek co machroval pred diskoskou s hondou a zabil dve holky. a dostal pouze 7 (nebo 8?) let. a jeste se to hajzlikovi zdalo moc. bych ho nechal shnit v lochu, aby uz nikdy nemohl sednou za volant.

A ještě ho pustí v 1/2, aby nezabíral místo nebo ještě dřív dostane amnestii (naštěstí nynější Václav s nima šetří) :grr:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: vector

Ale Mašinko, přece mi nebudeš tvrdit, že mladý paka nedělaj blbosti z mladické nerozvážnosti. :D Tohle je třeba podchytit a potlačit a ne trestat smrtí. Víš, že tyhle pipky jsou jen uzlíček nervů, co když otevře pusu, přemejšlíš jestli má mozek. Kolikrát z ní vyroste hezká chytrá ženská. No a s pubertama je to to samý. Mozek v kalhotách, zkrat mezi malym a velkym mozkem a už to jede. Vole sem superman číhej jak to umim rozpálit.

Málokdo se v tomhle věku zcela vyhnul hovadinám. Co s tím je jiná věc.

Jasne chyby delaji vsichni a v jakemkoliv veku, akorat se podle veku da urcit jaka chyba to byla. Trest je samozrejme pro spolujezdce velice kruta cena (pro ridice ovsem ne, na tom se doufam shodneme), ale je to pro me prijatelnejsi, nez kdyby sestrelili nekoho ciziho, kdo nemel na vyber, tihle do toho auta nasedat nemuseli.

BTW muj bracha taky svoji mladickou nerozvaznost zaplatil zivotem (nastesti nezabil nikoho okolo sebe) a nikdy jsem si nerekl ze je to nevinnej chudacek, proste dostal to, o co si dlouho koledoval a na pohrbu mi bylo na bliti z ty pretvarky a falese co zaznivala z ust ostatnich lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: DD

Původně zaslal: Marcel505

Teda ty fotky jsou fakt hrozný. Fakt se mi z toho udělalo špatně.

Jen by mě zajímalo, co se tam stalo a proč BMW začlo hořet.

Teda, na to budu myslet za volantem až se z toho složím... :bojim

Kolegu predjizdeli 10 minut predtim. Udajne parta mladejch lidi, jeli jako hovada, klickovali z pruhu do pruhu atd. A proc horelo - pry mu praskla po narazu nadrz.

Jinak se to stalo na Proseku - vicemene uz na dalnici k Melniku..

[upravil dne 11/2/2006 DD]

Je to tohle?

http://www.blesk.cz/Clanek44676.htm

Tam píšou, že byli ve věku 40, 38 a 24... Teda jestli je to ono... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marcel505

To nevím, to s tím Johnem. :bojim

Protože si myslím...

Nebyl to nějakej přelud???

Jestli si dobře vzpomínám, tak to bylo v létě, když jsem se vracel domu z Šebetova 2004 (doufám že jsem ten rok nespletl). Na takovém mírném horizontu jsem si všiml, že je vedle mě John a před ním několik desítek metrů auto, tak jsem hamtnul na brzdu, aby mě nevzal do příkopu, když tu najednou, vedle mě další auto. Bylo to něco modrýho, snad kit na pravé straně, ale už si to moc nepamatuji. Do dnes nevím, jak jsme se tam na tu silnici vešli, ale vím, že to protijedoucí auto pokračovalo dál v jízdě, takže to příkopem asi nevzalo. Pak ty dva vozy v čele s Johnem pokračovali dál nalepeni na sobě.

Pardon, ale jednou to muselo ven.

Tak na Šebetov o kterém je patrně řeč si vzpomínám dost dobře. Možná lépe, než ty :) Týká se mě modrá 306 tenkrát ještě s kytovanou zadní částí a pravym bokem.

Ale připadám si jako v té Saturninově kanceláři \"uvádění románových příběhů na pravou míru\" První nejela 405Mi Johny KamikazzeN , ale moje maličkost. Bylo to pár set metrů před železníčním přejezdem, kde je pár terénních vln. Myslím, že sem jel zrovna něco kolem 130ti, podíval se a předjel. Viděl sem kam sem potřeboval na ten rozdíl rychlostí zcela určitě. Zařadil sem se, vyletěl na horisont a ve sjezdu dolů sem potkal protijedoucí auto, které sem předtím zahlédl a počítal s ním. Když sem se mrkul do zpětného, nebyl tam ale \"veterán\" co sem ho předjížděl, ale Johny.

Jak se tam dostal do dneška nevím a nikdo mi to nevysvětlil, ale jidiné co mě napadá je, že to byl zázrak. Neviděl sem to z jeho pohledu, třeba měl rychlost, kterou potřeboval, ale než sem začal předjíždět, NEBYL za mnou nalepený. Jak říkám nechápu. Jel sem s ním potom několikrát v autě a žádný podobný zážitek se neopakoval, takže třeba zkrat :D

Ja to tak správně mladý muži ?

Pro mě to tedy zážitek byl. Myslel sem, že mám halucinace, protože bych přísahal, že za mě se nic vejít nemohlo a po pohledu do zpětného sem třepal hlavou, abych viděl normálně. Doufal sem, že si to ten přejjížděný bude pamatovat ze svého pohledu, aby mi vysvětlil , co se za mnou dělo. :bojim

Vectore, ještě jednou. Na tom horizontu jsem jel asi 90, ve vnitřním zrcátku jsem si všiml, jak se blížíte (kdo byl první nyní nevím). Pak najednou (v mžiku sekundy) byl vedle mě John. Prostě takhle si to pamatuju. John mě předjel a hned za ním ta modrá 306ka (ty). Je tedy zcela možné, že jsi předjel mě i Johna a pak ses divil, co dělá za tebou. Ale prostě říkám, že John mě předjel první, co se dělo potom, už moc nevím. Jen vím, že jste sjeli kopeček téměř na sobě nalepeni, před přejezdem zbrzdili a jeli dál. Ale kdo byl první, opravdu nevím.

Pak je tu ještě možnost, že na těch terénních vlnách jsi Johna přeskočil, ale asi to nebude to pravé ořechové. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...