*nohafuc* Odesláno 26. únor 2019 Autor Odesláno 26. únor 2019 Tak včera proběhl tůůůning přední kapoty.Konečně ji beproblémů otevřu jednou rukou. Umístění je do origo otvorů a na origo šrouby.Nikde se nic nevrtá. Hold šikmovočka nejsou žádný blbci. YouCut_20190225_190227918.mp4 ozzy56, Charlie 1, kuldam1 a 6 další ohodnotil 9 Citovat
Laďa Odesláno 26. únor 2019 Odesláno 26. únor 2019 Zadej si do vyhledávače v Ali - gas struts of a car Peugeot: https://www.aliexpress.com/af/gas-struts-of-a-car-peugeot.html?SearchText=gas+struts+of+a+car+peugeot&d=y&initiative_id=SB_20190226054414&origin=n&catId=0&isViewCP=y&jump=afs Péťa a btl.a ohodnotil 2 Citovat
Péťa Odesláno 26. únor 2019 Odesláno 26. únor 2019 Škoda, na moji pixlu jsem tam nenašel Ale dík! Citovat
rembaz Odesláno 7. březen 2019 Odesláno 7. březen 2019 (upraveno) Pekne. Často ju otváraš? Upraveno 7. březen 2019 uživatelem rembaz Citovat
Vena garážmistr Odesláno 7. březen 2019 Odesláno 7. březen 2019 Někde to tady zmiňoval že má tělesný handycap a proto má různé takové vychytávky. A příště se citace dělá bez obrázků. Klemoň a Péťa ohodnotil 2 Citovat
rembaz Odesláno 7. březen 2019 Odesláno 7. březen 2019 Už som ich zmazal. V tom prípade to ma asi zmysel. Péťa ohodnotil 1 Citovat
*nohafuc* Odesláno 7. březen 2019 Autor Odesláno 7. březen 2019 před 4 hodinami, rembaz napsal: Pekne. Často ju otváraš? Tak hlavně přez zimu je dost velká spotřeba kapaliny do ostřikovačů a nádobka na ní opravdu není největší.A ano mám funkční pouze jednu ruku,takže taky jeden z důvodů. A hlavně je to coool ne. btl.a, pavelu96 a Klemoň ohodnotil 3 Citovat
zemi.v Odesláno 8. březen 2019 Odesláno 8. březen 2019 Super vychytávka dá se použít i pro jiné modely? Citovat
pavelu96 Odesláno 8. březen 2019 Odesláno 8. březen 2019 @zemi.v třetí příspěvek na této stránce a hledej *nohafuc*, zemi.v, kemo a 1 další ohodnotil 4 Citovat
*nohafuc* Odesláno 18. březen 2019 Autor Odesláno 18. březen 2019 Tak už to začíná pomalu klesat.Dnes proběhl shopiing v Pšónsku a průměrná spotřeba 6,1.Na tak velký auto v benzínu myslím dobrý. Charlie 1 a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
rembaz Odesláno 18. březen 2019 Odesláno 18. březen 2019 Jazdis skôr sám alebo plne naložený? Aká je tá 1.2 pri povedzme 4 dospelých a troch deťoch? Citovat
*nohafuc* Odesláno 19. březen 2019 Autor Odesláno 19. březen 2019 Jezdím převážně 2-3 lidi.Už jsem to tu někde psal,že to není žádnej trhač asfaltu,ale na to to auto není ani dělaný.Je jasný,že plně naložený to bude krapet línější,ale jinak jsem s ním nadmíru spokojenej.Na takový to domácí ježdění je ten motor úplně v pohodě a i předjíždění není problém.No a v režimu sport je to dravec. Já jsem spokojenej,ale každýmu vyhovuje něco jinýho. Tady jsou nějaký testy zrychlení. loque ohodnotil 1 Citovat
*nohafuc* Odesláno 30. březen 2019 Autor Odesláno 30. březen 2019 Tak dnes umyto,přezuto na letní a lehkej tůning.(nalepení krytů prahů a krytek zámků ve dveřích).Ještě by to chtělo vykydat vevnitř,ale to už dnes nedávám. kemo, Jarin011, rembaz a 2 další ohodnotil 5 Citovat
*nohafuc* Odesláno 22. srpen 2019 Autor Odesláno 22. srpen 2019 Tak se rok s rokem sešel,a dnes proběhla první garančka.Jak už jsem někde psal,s cenama se toho v autorizáku fakt nebojej,ale zas má člověk aspoň klidný spaní,když ví,že mu běží záruka.Zhruba za hoďku a půl bylo hotovo. A i po roce můžu říct,že sem do toho pažouta pořád zamilovanej. Tady jen pro představu faktůůra. Celková cena s Daní Pro Hrad 5285,- Kč Péťa, pavelu96, Laďa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
pavelu96 Odesláno 22. srpen 2019 Odesláno 22. srpen 2019 Nejsmutnější je ta cena oleje... Klemoň ohodnotil 1 Citovat
radim.1008 Odesláno 22. srpen 2019 Odesláno 22. srpen 2019 To už to máš rok? Kde jsi byl u Kopeckého v Mýtě? Citovat
Jarin011 Odesláno 22. srpen 2019 Odesláno 22. srpen 2019 Já právě zvažuji který servis na první prohlídku navštívit , Vysoké mýto zatím vede i když blíž jsou Pardubice ale reference nezní pro ně dobře Citovat
*nohafuc* Odesláno 25. srpen 2019 Autor Odesláno 25. srpen 2019 Ahoj Pežoťáci Předem se omlouvám,že reaguju na Vaše příspěvky až dnes,ale nastala situace,že kdybych to tu popsal už v pátek,tak by to tady musel cenzor celý vypípat jak jsem vytočenej.Dnes to nebude moc hezkej příspěvek,ale zkusím to vzít popořádku. @pavelu96 Nejsmutnější je to úplně všechno @radim.1008 Ano už to mám rok.Letí to jak blázen.A ano byl jsem v Mýtě. @Jarin011 Možná bych to ještě přehodnotil A teď ta smutná zpráva. Jak už jsem psal,byl jsem na první garanční prohlídce.Jelikož jsem jel do servisu,kde jsem ještě nikdy nebyl a tudíž jsem nevěděl co od toho můžu očekávat,nechal jsem si pro jistotu ještě před servisem označit a nafotit olejový filtr.Prostě jsme ho v jednom místě poškrábaly šroubovákem a novej olej snad poznám ne.Pak proběhla již zmíněná garančka,kde Vás samozřejmě z "bezpečnostních důvodů" k autu nepustěj,tak jsem pokoukal okolní obchody,pak vyzvedl auto,zaplatil nekřesťanský peníze za fakturu a frčel domů.Odpoledne když přišel brácha,tak jsme šli ze srandy zkontrolovat ten filtr a od té doby mám tlak asi jak papiňák.Nevěřícně na to čumíme,ale ten filtr není vyměněnej.Kouknu na olej a černej stejně jak před servisem.A to jsem na něm ujel jen 50 km.Nechal jsem tedy zkouknout ještě ten pylovej filtr a světe div se,byl kupodivu asi vyměněnej,ale zůsobem,že absolutně neplnil svou funkci. Proběhl tedy telefonát do servisu,kde jsem byl s úsměvem ujištěn,že servis proběhl tak jak měl,materiál ze skladu že byl vydán,technik že je spolehlivej a pracuje tam už dvacet let a bla bla bla.Jo a olejovej filtr,že může bejt poškrábanej od toho jak se utahuje,a olej že prej bude vždycky černej. Je jasný,že se nikdo nepřizná,ale od autorizáku bych takovouhle prasárnu nečekal.Takže buď neměl servisák svůj den,nebo v tom jede celá firma. No a aby toho nebylo málo,tak jsem zkouknul v telefonu trasy jízd a taky slušný překvapení.Zkušební jízda vedla ze servisu k cca 2km vzálené prodejně autodílů a za cca 4 minuty zase zpátky. Sice sem postiženej,ale ne na hlavu,takže jsem jim poslal e-mail i s fotkama a čekám na jejich vyjádření.Doufám,že mě do tý doby neklepne. Tady ještě přihodím pár fotek.Sice nejsou moc kvalitní ale myslím,že z nich je zcela jasné o co jde,a že se jedná o originální olejový filtr a jeho poškrábání,natočení a znečištění,je naprosto identické,jak před,tak po servisu.Takže asi tak. Ufff.Jdu si dát další cígo na uklidnění. Olej po ujetí 50 km,olej. filtr před a po servisu,a pylovej filtr. OK406 ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.