Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cca cena materiálu..?


Weri 605

Recommended Posts

:D Pe.Tr v Číně vede..! :D Mě je to jedno - hlavně když to nevyhoří.. :D bych pak musela volat Kouďáka a ten by mi to teprve spočítal.. :) 

dala bych i 2 hubičky, kafe a dortík.... :D

Kluci díky moc všem... Do desítky se prostě musím vejít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je to jedno - hlavně když to nevyhoří.. U té Číny bych za ruku do ohně rozhodně nedal, ale to byl jen fór.

No podle druhu a počtu materiálu to vypadá, že rozbouráš půl baráku. Počítej s tím, že cena práce se běžně účtuje 25 - 50% ceny materiálu. Zase samozřejmě záleží na náročnosti, na zhotoviteli a na dohodě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, odbočné krabice se dnes už používají podstatně méně. Přístroje jako např. vypínače, jsou už dnes konstruovány tak, že odbočné krabice nejsou potřeba. Je tady ale jeden zásadní rozdíl a tím je cena. Jednak jsou tyto "Strojky" dražší a to mnohdy výrazně a co ušetřím na krabičkách s věnečkem a kabelu konstrukce "O" zaplatím na kabelu konstrukce "J". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten odhad spotřeby materiálu mi dělal asi 60ti letej bejvalej elektrikář, ale kuli berlím a po mrtvici to nemůže udělat... ani ceny už si netroufnul odhadnout.

Já tam nepotřebuju nic luxusního (jako třeba vypínač za 700,-) ale na stovku sem stovku tam taky nebudu koukat... půjde se mi na to samozřejmě nejdřív podívat jinej elektrikář (kterej to případně bude i dělat), ale je to to cizák, tak sem chtěla aspoň trochu orientační cenu, aby si prostě za materiál neřek 20..., páč já tomu h... rozumim... jestli tam bude nebo nebude věneček, je tudíž úplně jedno... :)

Odhady se pohybují mezi 5000-8500 a to mi ke štěstí stačí... :)

Hlavně se tady kuli tomu zase nepohádejte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...