Přejít na obsah

Recommended Posts

před 8 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Šmarjá, nalévám Meruňku do placky aby se bylo čím spravit :D

Jinak Jižní Morava, sraz v pátek v 10.30 na vypadovce z Brna, nad Globusem za horizontem na pumpě

doufam ze mi vezmes na košt :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální počasí v Mohelnici: 8 stupňů a mlha,ale jakmile mlha ustoupí,bude krásně a předpověď počasí slibuje sluníčko a až 23 stupňů :super:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsme od Hradce Králové tak nějak dopoledne dorazíme a jak to bude s nějakým vstupným nebo tak něco my to zaplatíme jen jestli při vjezdu do areálu nebo až vás tam někde najdeme ? 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ráno jedu ze Žamberka. Ale přes Suchý vrch do Zábřehu a Mohelnice. Odjezd cca po půl osmý. Platí se za osobu a je to rozdělené na řádného člena a na uživatele fóra ve výši 100/200Kč. Platba na místě je jistě možná. Tak jestli chceš můžeš se připojit. Vrchem je to od nás cesta na max hodinu a čtvrt. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Protože jsme ochořeli, celá rodina, angínou, tak se omlouváme a všechny vás zdravíme a užijte si to. Snad to vyjde příště. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 43 minutami, radim.1008 napsal:

Ráno jedu ze Žamberka. Ale přes Suchý vrch do Zábřehu a Mohelnice. Odjezd cca po půl osmý. Platí se za osobu a je to rozdělené na řádného člena a na uživatele fóra ve výši 100/200Kč. Platba na místě je jistě možná. Tak jestli chceš můžeš se připojit. Vrchem je to od nás cesta na max hodinu a čtvrt. ;)

Určitě se rádi přidáme když ani pořádně nevíme kde ten camp je.Tak jen napiš v kolik se sejdeme třeba v Žamberku na benzínce a my tam dorazíme a pojedeme stebou pokud ti to nevadí :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 40 minutami, Filda106 napsal:

Určitě se rádi přidáme když ani pořádně nevíme kde ten camp je.Tak jen napiš v kolik se sejdeme třeba v Žamberku na benzínce a my tam dorazíme a pojedeme stebou pokud ti to nevadí :)

Je to v úplně prvním příspevku stačí prokliknout odkaz .. Teď jsem si to zadával do navigace : http://moravacamp.cz/kontakt/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Myčka už byla, i kontrola dohuštění pneu, věci na 3 dny naloženy. Aktuálně Pežík papá na nabíječce v areálu VŠB-TUO (na obyčejné zásuvce 230V 16A). Nemáme to daleko, vyrazíme až odpoledne. Úplně jsem neochořel, ale z dvoudenní Plzně jsem si dovezl otravnou vodovou rýmu, už mám nos červený jak ruský notorik :nevim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku